Rozhýbejte stěny ve vašem interiéru

Rubrika: Interiéry
Jana Brožková (Bydlet.cz), 13.03.2017
Rozčlenění velkých interiérových prostor pomocí skleněné příčky nabízí dostatek světla, vzdušnosti i elegance. Co kdyby se ale taková příčka mohla pohybovat, podle toho zda chceme místnost rozdělit, či zase propojit? Obyčejné celoskleněné dveře nabízí pouze standardní průchozí otvor, ovšem velkoformátové posuvné dveře s pevnou hliníkovou konstrukcí se mohou stát doslova pohyblivou funkční stěnou!  

Celoskleněné dveře STRONG mohou dosahovat výšky až tří metrů

„Celoskleněné dveře STRONG mohou dosahovat výšky až tří metrů a díky tomu mohou zabírat prostor od podlahy až ke stropu a v zavřeném stavu tak vytvářet jednolitou skleněnou příčku,“ vysvětluje pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P, českého výrobce designových dveřních systémů a doplňuje: „Zasazením dveřního křídla do posuvného systému PREMIUM, kotveného ve stropě, o délce až šesti metrů a kombinací fixních a pohyblivých příček, lze docílit velmi atraktivního variabilního interiérového rozdělení.“

Nejste tak omezeni pouze jediným průchodem s určitou šířkou, ale můžete si libovolně zvolit, která část stěny bude posuvná a která nikoliv. Nechte tedy stěny, aby se hýbaly!

 


Názory na článek  Rozhýbejte stěny ve vašem interiéru
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry