Tulipa Třebešín v pražských Strašnicích úspěšně pokračuje

Rubrika: Stavba
Jana Brožková (Bydlet.cz), 26.10.2017
Tulipa Třebešín třetí fáze

Projekt Tulipa Třebešín v pražských Strašnicích úspěšně pokračuje. Po dubnovém stěhování nových majitelů do úvodní fáze projektu a nedávném dokončení hrubé stavby druhé fáze odstartuje v prosinci tohoto roku již 3. etapa výstavby. Developer AFI EUROPE během ní postaví dalších 133 bytů v devítipodlažním domě B v dispozicích od 1+kk do 4+kk s vlastním balkónem, terasou anebo předzahrádkou. Prodej byl právě zahájen, předpokládaný termín dokončení je v druhé polovině 2019. Součástí 3. etapy bude také unikátní koncept bytů ve viladomech.

 „První fáze je již kompletně vyprodána a ve druhé etapě zbývá posledních 29 bytů. Všechny nové zájemce o bydlení v Tulipě Třebešín proto zveme do našeho prodejního centra v místě projektu, kde se dozvědí více o 3. fázi. Mimo jiné získají lepší povědomí o celé lokalitě i jejím urbanistickém řešení a na našem 3D modelu si prohlédnou dispoziční řešení bytů,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Budova B architektonicky navazuje na druhou fázi Tulipy Třebešín. Její protáhlý tvar umožní, aby se střecha stupňovitě snižovala směrem k jihu a vytvořila tak od devátého do šestého podlaží kaskádu prostorných teras.

Po kompletním dokončení všech etap dosáhne Tulipa Třebešín celkového počtu více než 700 bytů. Součástí projektu je i mateřská škola s kapacitou 60 dětí, komerční jednotky, administrativní budova a související infrastruktura. Novou okružní křižovatku ocení nejen rezidenti Tulipy Třebešín, ale také obyvatelé celé místní lokality.


Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Stavba, nejlépe hodnocené fotografie

Články Stavba