Vánoční pohoda? Když máte tip na vánoční dárky!

Rubrika: Tipy a triky
Jiřina Kavková (Bydlet.cz), 7.12.2012

Sešly jsme se s Magdou jen na chvilku, mezi pečením cukroví a předvánočním úklidem, na jednu rychlou kávu. Povídala hlavně Magda, která byla plná dojmů.

Období adventu a Vánoc je pro mě dobou, kdy si užívám každičkou minutu. Celý rok se těším na kouzelnou atmosféru, kterou potrhují nejrůznější svítidla, vůně jehličí, koled a pohádek. Celý dům každý rok provoním domácím vánočním cukrovím a vyzdobím sněhovými vločkami, adventním věncem a jehličím. Samozřejmě nesmí chybět stromeček, který s rodinou zdobíme do mnoha barev.

Letos bych ráda dodala Vánocům zcela jiný ráz. Žádné nakupování dárků na poslední chvíli, ale pořizování v klidu a s rozmyslem pěkně napřed. K Vánocům patří klid, pohoda a relaxace. Proto si koupím svítidlo, které mi zaručí pocity uvolnění a pohody.

Nemusím obíhat různá svítidla v obchodech. Rovnou usedám k počítači a z internetového obchodu RájSvítidel.cz nejprve vybírám praktické nutnosti, jako jsou světelné řetězy na stromeček nebo venkovní výzdoba a to mám vybráno v podstatě hned. Dále nepřehlídnu kategorii tipy pod stromeček, vybírám z oné vánoční nabídky svítidel to pravé pocitové svítidlo. Protože je uvedeno v rámci tipů na vánoce, je skladem a druhý den u mě. Byla jsem totiž nedávno na návštěvě u mé nejlepší kamarádky a ta mi předvedla svítidla zcela v jiném duchu, než je běžně znám.

Šla jsem na „obyčejnou“ návštěvu, ale kamarádka pro mě přichystala velkolepé překvapení v podobě dámské jízdy. Už když jsem vešla do bytu, cítila jsem opojnou vůni citrusů a v obýváku mě přivítal nejen plný stůl nejrůznějších dobrot a mého oblíbeného vína, ale také nádherné svítidlo. To produkovalo světlo v nejrůznějších barvách. Bylo to moc příjemné. Z práce jsem byla rozčílená, ale pocitové svítidlo navodilo takovou atmosféru, že mi klesl krevní tlak, kovaříčci v hlavě přestali bít a já se cítila jako znovuzrozená.

Než kamarádka uvařila kávu, usadila jsem se do křesla a naplno se oddala pocitům. Přivřela jsem víčka a vnímala, jak mnou prostupuje každičká barva svítidla a vlévá mi do žil zase elán. Zklidnila jsem se a relaxace mě pohltila naplno.

Je více než jasné, že dámská jízda díky pocitovému svítidlu neměla chybu. Okamžitě mi bylo jasné, co si budu přát od Ježíška pod stromeček a neodolám a sama udělám pocitovým svítidlem radost rodičům.

 

Názory na článek  Vánoční pohoda? Když máte tip na vánoční dárky!
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tipy a triky