Diskuzní téma: 100% hypotéka

Autor: katerinasolaj
Popis: Dobrý den, chceme koupit s přítelem rodinný dům, žádné úspory nemáme. Zároveň s ním budeme bance ručit. Myslíte, že je to reálné, nebo jsme hodně naivní?
Autor: SimRel
čtvrtek, 28 červen 13:07
K hypotékém jsem našla super článek : https://pruvodce-realitami.cz/je-konec-100-hypotek/ Reagovat
Autor: Mehmet Hakan
čtvrtek, 5 červenec 16:41
Vážený pane / paní, Před jakýmikoli dalšími slovy jste nejprve vítáni společnosti FACTO TRUST GLOBAL FINANCE. Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete úvěr na rozšíření svého podnikání? Potřebujete půjčku k zahájení podnikání ve velkém měřítku? Potřebujete půjčku, která může změnit váš život a váš současný finanční stav? Potřebujete nouzový nebo nouzový úvěr, abyste mohli věci správně? Pak jste ve správném domě pro všechny své kvalitní úvěry navržené tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Světová půjčka, která se zavázala poskytovat pouze půjčku. Poskytujeme půjčky na rozšíření podnikatelské činnosti pro potenciální zaměstnance pro muže a ženy s nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbou a dlouhodobou splátkou dle Vašeho výběru. Požadované žadatele jsou povinni poskytnout níže uvedené informace a kontaktujte nás na adrese: mehmethakan117@gmail.com Reagovat
Autor: Posulka
úterý, 24 červenec 11:07
Výborný článek, který jsem si nedávno četla právě o financování je tady https://www.financni-navigator.cz/uver-na-vystavbu-koupi-domu-ci-bytu/. Neznalým doporučuju přečíst Reagovat
Autor: Michal Hale
čtvrtek, 16 srpen 23:04
Potřebujete rychlou půjčku s relativně nízkou úrokovou sazbou až 2%? Nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na bydlení, půjčku na auto, studentský úvěr, konsolidační úvěr apod., Bez ohledu na výsledek úvěru. Jsme zárukou poskytování finančních služeb mnoha našim klientům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům lze úvěry zpracovat a převést na dlužníka v co nejkratším čase, obraťte se na našeho konzultanta a finančního plánovače. Pokud potřebujete rychlou půjčku, kontaktujte nás prosím na michalhale06@gmail.com nebo volejte a kontaktujte mě na +420735067354, děkujeme za Váš záštitu Reagovat
Autor: Michal Hale
čtvrtek, 16 srpen 23:09
Potřebujete rychlou půjčku s relativně nízkou úrokovou sazbou až 2%? Nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na bydlení, půjčku na auto, studentský úvěr, konsolidační úvěr apod., Bez ohledu na výsledek úvěru. Jsme zárukou poskytování finančních služeb mnoha našim klientům po celém světě. Díky flexibilním úvěrovým balíčkům lze úvěry zpracovat a převést na dlužníka v co nejkratším čase, obraťte se na našeho konzultanta a finančního plánovače. Pokud potřebujete rychlou půjčku, kontaktujte nás prosím na michalhale06@gmail.com nebo volejte a kontaktujte mě na +420735067354, děkujeme za Váš záštitu Reagovat
Autor: miss rose
čtvrtek, 23 srpen 14:17
Ahoj, Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com aplikací Název: Datum narození: Rod: Stav: Adresa: umístění Postavení: Poštovní směrovací číslo: Země: Telefon: E-mailem: Uveďte účel úvěru: Částka půjčky: Doba trvání úvěru: Měsíční čistý příjem. Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací. Slečno Rose Reagovat
Autor: miss rose
čtvrtek, 23 srpen 14:19
Ahoj, Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com aplikací Název: Datum narození: Rod: Stav: Adresa: umístění Postavení: Poštovní směrovací číslo: Země: Telefon: E-mailem: Uveďte účel úvěru: Částka půjčky: Doba trvání úvěru: Měsíční čistý příjem. Zpět na mě co nejdříve s výše uvedenými informacemi pro více informací. Slečno Rose Reagovat
Autor: Aneta
středa, 12 září 15:10
Máte někdo zkušenosti s úvěrem na rekonstrukci bez zajištění? Reagovat
Autor: Jirin
čtvrtek, 13 září 10:36
Já mám úvěr na 7 let, bral jsem si 200 000 Korun s garantovaným úrokem 4,99 % ročně. Reagovat
Autor: Aneta
pátek, 14 září 12:28
Od koho to máte? A máte to bez zajištění? Musel jste dokládat příjem? Reagovat
Autor: Jirin
neděle, 16 září 14:01
Máme ho od www.modrapyramida.cz podívejte se na jejich stránky na podmínky úvěru a také na jejich kalkulačku úvěru. Reagovat
sobota, 29 září 16:17
Ahoj, Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: mehmethakan117@gmail.com Reagovat
sobota, 29 září 16:46
Kreditní služba je k dispozici zdarma a bez zajištění. Jsem osoba, která nabízí mezinárodní půjčky. S kapitálem používaným k poskytování krátkodobých a dlouhodobých půjček v rozmezí od 5 000 do 95 000 000 EUR pro všechny vážné lidi, kteří splňují skutečné potřeby, je úroková míra v průběhu času nad 2%. Nabízím finanční půjčky v následujících oblastech: Hypotéka, Investiční úvěr, Autopůjčovna, Osobní půjčky, Vypořádání dluhů, Firemní nadace, Zdravotnické potřeby Více ... Mám profesionální spokojenost všech uchazečů do maximálně 72 hodin nebo dokonce 3 dny po obdržení Aplikace. Vážné lidi, pošlete e-mailem. E-mail: mehmethakan117@gmail.com Reagovat
Autor: Potřebujete důvěryhodného půjčitele s ověřenou stopou?
čtvrtek, 11 říjen 12:08
Zajímáte se o online půjčky? Potřebujete důvěryhodného půjčitele s ověřenou stopou? Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: angelikadenis442@seznam.cz. Pro více informací. Zajímáte se o online půjčky? Potřebujete důvěryhodného půjčitele s ověřenou stopou? Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: angelikadenis442@seznam.cz. Pro více informací. Reagovat
Autor: Angelika Denis
čtvrtek, 11 říjen 12:12
Ahoj všichni. Potřebujete úvěr k zahájení podnikání nebo zaplacení dluhů? Pokud ano, kontaktujte mě prosím na adrese: angelikadenis442@seznam.cz. Ahoj všichni. Potřebujete úvěr k zahájení podnikání nebo zaplacení dluhů? Pokud ano, kontaktujte mě prosím na adrese: angelikadenis442@seznam.cz. Reagovat
Autor: Pavel STEFANKA
sobota, 8 prosinec 11:04
Zajímáte se o online půjčky? Potřebujete důvěryhodného půjčitele s ověřenou stopou? Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: pujckyuver101@sez­nam.cz. Pro více informací. Zajímáte se o online půjčky? Potřebujete důvěryhodného půjčitele s ověřenou stopou? Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: pujckyuver101@sez­nam.cz Pro více informací Reagovat
Autor: Petr
čtvrtek, 13 prosinec 21:34
Dosáhnout při dnešních podmínkách na hypotéku je skoro zázrak, zajímavější možnost se mi zda družstevní bydlení, které získává na síle, jak jsem četl tak Petr Morcinek se pouští do velké výstavby: https://www.info.cz/byznys/strateg-petr-morcinek-m-m-reality-za-tri-roky-postavi-15-tisic-druzstevnich-bytu-33074.html každé další byty jen pomohou regulovat situaci na již tak přehřátém trhu Reagovat
Autor: Dan
pondělí, 4 březen 14:59
Ty družstva jsou v kurzu to je pravda... Reagovat
Autor: Beáta Havlová
úterý, 22 leden 10:12
Souhlasím s panem Petrem opravdu v dnešní době dosáhnout na hypotéku je složité. podle je mě je lepší si ji vzít teď než čekat třeba další rok ,kdy dle mého názoru to půjde ještě výš a téměř jen minimum lidí dosáhne na hypotéku. myslím, že stojí za přečtení tento článek pro rok 2019 : https://www.pojisteni.cz/topic/pozor-hypoteky-zlevnuji#post-33554 Reagovat
Autor: Monika
úterý, 22 leden 10:16
Také souhlasím s váma my meli hypoteku s 1,79% s desetiletou fixací a jsme za to rádi :) Jinak zde je zajímavý článek na téma hypotéky pro rok 2019 https://www.financni-navigator.cz/hypoteky-2019/ Reagovat
Autor: Mariana
úterý, 29 leden 12:41
Souhlasím s posledními názory, určitě pokud přemýšlet nad hypotékou, tak raději moc nečekat a jít do toho hned, protože sazby stále rostou a podmínky se stále zhoršují. My jsme měli štěstí na super lidi, narazila jsem na bezporadce.cz, kde mi pomohli s vyřízením a doporučili delší fixaci (10 let), za což jsem nyní fakt ráda. Navíc si myslím, že by mohli dobře poradit k prvnímu příspěvku v diskuzi (ikdyž to už asi nebude aktuální) - my taky neměli skoro nic a já osobně byla ve 3 bankách se zeptat, jestli by to nějak nešlo udělat a prý nešlo s mým platem atd. a nakonec přes bezporadce to šlo dokonce u stejný banky, u který jsem byla. Ani nevím jak to udělali, možná odhad vyšel vyšší, možná jsem v bance zrovna narazila na neochotnou paní... Reagovat
Autor: James Walker
úterý, 19 únor 08:30
Dobrý den, máte zájem o půjčku? nabízíme podnikatelský úvěr, osobní půjčku, úvěr na auto, půjčku, studentský úvěr, obchodní zájem, lian pro obchodní expanzi v rozmezí od jakékoli částky. Naše nabídka je jednoduchá a rychlá. nabízíme půjčku jak investorům, tak společnostem. Platíte nyní a peníze obdržíte do 48 hodin. e-mail: jameswalkerloanfirm257@gmail.com Reagovat
Autor: Bishop Berry Smith
sobota, 23 únor 18:21
Zajímáte se o online půjčky? Potřebujete důvěryhodného půjčitele s ověřenou stopou? Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com. Pro více informací. Reagovat
Autor: Bishop Berry Smith Loan Firm
sobota, 23 únor 18:42
Potřebujete 100% financování? Vydáváme půjčky s dostupnou úrokovou sazbou 3,00% Jste podnikatel nebo podnikatelka? Máte finanční nepořádek? Potřebujete půjčku k zahájení malého a středního podnikání? Máte nízké kreditní skóre a je těžké získat kapitálové půjčky od místních bank a jiných finančních institucí? Zájemci by měli kontaktovat nás na e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com Reagovat
Autor: Bishop
úterý, 5 březen 08:55
Potřebujete 100% financování? Vydáváme půjčky s dostupnou úrokovou sazbou 3% Jste podnikatel nebo podnikatelka? Máte finanční nepořádek? Potřebujete půjčku k zahájení malého a středního podnikání? Máte nízké kreditní skóre a je těžké získat kapitálové půjčky od místních bank a jiných finančních institucí? Zájemci by měli kontaktovat nás na e-mailu: bishopberrysmith@gmail.com Reagovat
Autor: Juraj
středa, 3 duben 09:16
Hledáte půjčku na obnovu svého podnikání, ať už jde o projekt nebo koupi nemovitosti. Ale banka nabízí podmínky, které nemůžete udržet. Jsem fyzická osoba a nabízím půjčky ve výši 50 000 až 50 000 000 Kč, což občanům umožňuje platit měsíční splátky. Pro více informací prosím kontaktujte mě. Kontaktujte nás ještě dnes emailem: harbutajuraj@hotmail.com Reagovat
Autor: Jarmil Frolex
pátek, 5 duben 14:49
Potřebujete 100% financování? Vydáváme půjčky s dostupnou úrokovou sazbou 4.25% Jste podnikatel nebo podnikatelka? Máte finanční nepořádek? Potřebujete půjčku k zahájení malého a středního podnikání? Máte nízké kreditní skóre a je těžké získat kapitálové půjčky od místních bank a jiných finančních institucí? Zájemci by měli kontaktovat nás na e-mailu: frolex.okfinance110@gmail.com Reagovat
Autor: Svedectví o tom, jak jsem dostal svuj úver
sobota, 20 duben 14:35
potrebujete financní pomoc? kontaktujte nás dnes s nápovedou na helpboard5526@gmail.com whatsapp: +17372105683 Reagovat
Autor: World Loan
čtvrtek, 9 květen 00:19
Dobrý den, jsem David ze Světového úvěru, jsme legální a upřímní makléři, kteří nabízejí Business úvěr, konsolidaci půjček, auto úvěry, studentské půjčky, obchodní start-up a úvěry na expanzi jak společnostem, tak jednotlivcům, kteří jsou vážní a připraveni uplatňovat a dodržovat veškerý náš řádný proces. Naše termíny jsou rychlé a budou rychle schvalovat půjčku komukoli ve věku 18 let a více. Doporučujeme použít pouze důvěryhodné a serios žadatele, kontaktujte nás níže pro další podrobnosti. E-mail: pdfinance4@gmail.com P. David Světový úvěr Reagovat
Autor: Jana
středa, 22 květen 14:56
Já jsem nedávno kupovala s manželem menší byt i bez půjčky. Obchodovali jsem s měnovými páry a máme akcie českých a pár zahraničních firem. Myslím, že je to dobrý způsob, jak získat – poměrně rychle – peníze a nezadlužit se… To, že bych měla skoro celý život splácet hypotéku mě moc neláká.. Pokud vás téma zajímá, klidně napište, ráda se se zkušenostmi podělím. Jinak pro obchodování (přes 2000 obchodních nástrojů včetně forexu, kryptoměn a českých akcií) doporučuji brokera plus500, můžete se podívat na recenzi v češtině. https://finex.cz/recenze/plus500/ Líbil se mi už od začátku, protože obchodování je přehledné, dobře se v tom dá vyznat... Reagovat
Autor: Aron
úterý, 22 říjen 09:43
Jo to máš pravdu, obchodování měnových párů je super, ale chce se to naučit v tom chodit. Navíc vybrat brokera není úplně jednoduché, ale jak říkáš s Plus500 mám dobré zkušenosti, stejně jako statisíce dalších, zkušenosti obchodníků můžeš najít spíše na https://forbino.com/forex/plus500-recenze/ než na tom co uvádíš ty, to je web pro ....no nedoporučji ho ;) :D. Reagovat
Autor: Martin
pátek, 17 leden 11:22
Ano, určitě lze u Plus500 vydělat, ale osobně bych to nepovažuji za nějaký snadný přivýdělek. Stačí si dohledat aktuální statistiky obchodníků u Plus500 a zjistíš, že přes 76% traderů je v mínusu viz https://investplus.cz/investice/recenze-plus500/ . Trading je zkrátka činnost, kterou musí člověk dělat pořádně, nebo ji raději nedělat vůbec. Reagovat
Autor: Pavel
neděle, 9 únor 04:22
Není lepší si ty brokery jednoduše srovnat? Teba dle tipu platformy nebo spreadu? https://forexsrovnavac.cz Reagovat
Autor: Zeki Murat
pondělí, 10 červen 06:27
Jsme soukromá úvěrová společnost a nabízíme půjčky za nízké úrokové sazby ve výši 2% a nabízíme řadu úvěrů, jako jsou osobní půjčky, obchodní úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry atd. Pro více informací a dotazů nám prosím pošlete e-mail a získejte půjčku od naší společnosti prostřednictvím e-mailu: zekimurat01@gmail.com Reagovat
neděle, 30 červen 23:37
Zajímáte se o online půjčky? Potřebujete důvěryhodného půjčitele s ověřenou stopou? Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: paveha765@gmail.com. Pro více informací. Zajímáte se o online půjčky? Potřebujete důvěryhodného půjčitele s ověřenou stopou? Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím mého e-mailu: paveha765@gmail.com Pro více informací Reagovat
Autor: office.com/setup
úterý, 2 červenec 08:05
To get started with your Microsoft Office Installation we can help you with our entire process to setup office product online.https://officesetup-officecomsetup.com Reagovat
Autor: Karel
úterý, 2 červenec 08:42
Dokážete mi prosím někdo poradit, jak co nejrychleji prodat byt v Praze? Reagovat
Autor: Michal
středa, 3 červenec 09:42
Jestli potřebujete rychle peníze, tak mám zkušenosti s realitní kanceláří https://www.edoxreality.cz/, která ještě před prodejem nabízí klientům zálohu. Reagovat
Autor: Karel
čtvrtek, 4 červenec 10:12
Jak velkou zálohu nabízí klientům tato realitní kancelář? Reagovat
Autor: Michal
sobota, 6 červenec 13:24
Tato realitní kancelář nabízí zálohu před prodejem nemovitosti až dva miliony korun, pokud potřebujete rychle finance, tak se to opravdu hodí. Reagovat
Autor: Rychlá a spolehlivá nabídka půjček
sobota, 5 říjen 19:22
Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Nabídka půjček osobami Potřebujete financování svého domu, svého podnikání, nákupu automobilu, nákupu motocyklu, vytvoření vlastního podnikání, vlastních potřeb, 5 000 až 5 000 000 pochybností nominální úroková sazba 3%, nezávisle na výšce. Uveďte prosím ve své žádosti o půjčku přesnou částku a datum, které si přejete.E-mail:mariakova0@post.cz Reagovat
Autor: nabídka půjčky mezi individuálním půstem
pondělí, 7 říjen 19:03
nabídka půjčky mezi individuálním půstem Dobrý den, jsem jednotlivec, který nabízí půjčky na mezinárodní úrovni. S kapitálem, který bude použit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých osobních půjček v rozmezí 100 000 až 50 000 000 EUR všem vážným lidem v reálných potřebách, je úroková sazba 2% až 3% , Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: lenakova19@email.cz Reagovat
Autor: KamSsa1 .
úterý, 8 říjen 21:57
Ahoj, když jsme si brali hypotéku u https://www.burinka.cz/hypouver/ , tak jsme taky žádné našetřené peníze neměli. Vyřešili jsme to pomocí oddělené půjčky, kterou jsme použili jako povinnou část financování hypotéky. Reagovat
Autor: Lenka Bolkova
čtvrtek, 10 říjen 23:41
Ahoj, Abych vám pomohl propagovat vaše aktivity nebo překonat finanční potíže, uděluji spolehlivý a bezplatný kredit bez protokolů od 5 000 do 1 000 000 EUR, které jsou k dispozici všem podle vašich potřeb po dobu 300 měsíců. Úrok se pohybuje od 2% do 4%. Schválení je rychlé a efektivní se 100% zárukou. Pro více informací prosím kontaktujte email: leni.bolkova01@gmail.com. Zaregistrujte svou přihlášku online a do 48 hodin je váš kredit k dispozici na vašem účtu bez zbytečného odkladu. E-mail: leni.bolkova01@gmail.com WhatsApp: +420608987486 Děkuju. Srdečně. Lenka Bolková Reagovat
Autor: polokova
úterý, 15 říjen 02:15
nabídka půjčky Potřebujete financování pro svůj domov, pro vaše podnikání, pro nákup automobilu, pro nákup motocyklu, pro vytvoření vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby více pochybností. Poskytujeme osobní úvěry v rozsahu od 5 000 až 5 000 000 EUR s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na výši. Uveďte prosím ve svých žádostech o půjčku přesnou částku a datum. Napište nám pro vaše osobní půjčky: polokova25@seznam.cz Reagovat
Autor: Nabídka půjček pro všechny
úterý, 22 říjen 09:37
Nabídka půjček pro všechny Zajistíme pro vás spotřební pomoc ve výši 5 000 až 8 000 000 EUR. Pokud svou přihlášku zkontrolujete do několika hodin, okamžitě vám zaplatíme. možnost předčasného splacení. Splatnost 6 - 360 měsíců. Pro zaměstnance, důchodce, dodavatele, zákazníky po platební neschopnosti. Pomoc může získat kdokoli E-mail:mariakova0@post.cz Reagovat
čtvrtek, 24 říjen 14:20
Nabídka půjček pro všechny Zajistíme pro vás spotřební pomoc ve výši 5 000 až 8 000 000 EUR. Pokud svou přihlášku zkontrolujete do několika hodin, okamžitě vám zaplatíme. možnost předčasného splacení. Splatnost 6 - 360 měsíců. Pro zaměstnance, důchodce, dodavatele, zákazníky po platební neschopnosti. Pomoc může získat kdokoli E-mail:mariakova0@post.cz Reagovat
Autor: molikadom
pátek, 25 říjen 01:28
Vážná a rychlá soukromá půjčka Hledáte půjčku na oživení svých aktivit, ať už na realizaci projektu, nebo potřebujete peníze z jiných důvodů nebo z čeho chcete. Jsme ochotni půjčit každému, kdo je schopen splnit podmínky splacení. Sdělte mi prosím částku vaší žádosti o úvěr a její splatnost. Prosím, kontaktujte mě molikadom@seznam.cz Reagovat
pátek, 25 říjen 15:52
Autor: michaela
středa, 6 listopad 08:52
rychlá nabídka půjčky Půjčte si od 5 000 do 200 000 000 € a vráťte peníze od 100 € / měsíc, které můžete snadno spravovat. Je přístupný kdykoli pro vaše výdaje a pro vaše nepředvídané. Vyberete částku, kterou potřebujete, a měsíční platbu, která odpovídá vašemu rozpočtu. Vaše měsíční platba zůstává pevná bez ohledu na použitou částku. Vaše rezerva peněz je k dispozici bez dokladu o použití s úrokovou sazbou 2% ročně. Pro všechny vaše dotazy prosím kontaktujte mou e-mailovou adresu: michaela.sator@email.cz Reagovat

Zadat novou reakci na téma:

captcha