Diskuzní téma: Jak udělat sprchu na úrovni podlahy?

Autor: Tom
Popis: Potřeboval bych si udělat sprchu do úrovně s podlahou. Jak to udělat? to se vydláždí, když tam není vanička dá se kanálek a zaspáruje to je celé? Nebo to chce i nějaké hydroizolační nátěry pod to?
Autor: Patrik Urbášek
čtvrtek, 23 červen 01:21
Pokud se rozhodnete to dláždit, tak je lepší tam dát minimálně tekutou lepenku, která je schopná vodu zachytit, ale já bych teda doporučoval raději sprchovou vaničku. V dnešní době koupíte sprchovou vaničku i do úrovně podlahy https://www.kaldewei.cz/vyrobky/sprchove-vanicky/detail/product/nexsys/ . Jednoduše se dá položit s podlahou a máte jistotu, že vám to nikde nepoteče. A to se ani nebavím o tom, jak jednoduše se to pak udržuje, když nemusíte čistit spáry. Navíc vanička ze smaltované oceli je odolná proti nárazu. Když vám na dlažbu spadne z větší výšky sprchová hlavice, tak dlaždice může prasknout. To se vám u vaničky ze smaltu nestane. Reagovat

Zadat novou reakci na téma:
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Uvede-li přispěvatel jakékoliv své osobní údaje v textu příspěvku nebo v dalších vyplněných položkách, souhlasí odesláním příspěvku se zpracováním těchto osobních údajů provozovatelem serveru Bydlet.cz. Podrobnosti o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v Pravidlech diskuse. Pokud se zpracováním svých osobních údajů nesouhlasíte, pak je v příspěvku nebo dalších položkách neuvádějte - k vložení nejsou nezbytné.
captcha