Diskuzní téma: Sklo s motivem do koupelny?

Autor: Rybicka
Popis: Ahoj, na netu jsem viděla kuchyně, které mají místo kachliček jako obkladu sklo s motivem. Chceme předělávat koupelnu a přemýšlíme a vybíráme obklady. Napadlo mě jestli je možné dát sklo i do koupelny např. na jednu stěnu? Nevíte o tom někdo něco? Máte to? A jaká firma to dělá? Budu ráda za jakekoli info :)
Autor: Eva_neva
středa, 26 srpen 18:13
Já bych sklo do koupelny nedávala. Jednak to vypadá moc uměle (podle mě), a pokud to chceš mít u sprchy, tak na tom půjde vidět vodní kámen. Na keramice to tolik vidět nejde. Můžeš mít nějaké netradiční kachličky(třeba rozměrově), které oživí koupelnu. Zkus se podívat na www.mbkeramika.cz/koupelny-katalog/obklady-a-dlazby/koupelny Ještě mě zajímá, jak to má vlastně vypadat (to sklo). Máš nějaké obrázky? Reagovat
Autor: Honza
úterý, 19 červenec 10:38
Tak do toho bych asi nešel. Respektive asi takhle... Záleží, kdo u vás doma uklízí. Jestli je to vaše drahá polovička, tak si to tam dejte. Ale ona z toho nadšená nebude. My jsme si nechávali dělat profesionální návrh interiéru od https://veranodesign.cz/profesionalni-navrh-interieru/ a taky to bylo na pořadu dne, zda tam nechceme něco jiného než běžný obklad. Ale co si budeme, ten je prostě nejpraktičtější. Reagovat

Zadat novou reakci na téma:




SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Uvede-li přispěvatel jakékoliv své osobní údaje v textu příspěvku nebo v dalších vyplněných položkách, souhlasí odesláním příspěvku se zpracováním těchto osobních údajů provozovatelem serveru Bydlet.cz. Podrobnosti o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v Pravidlech diskuse. Pokud se zpracováním svých osobních údajů nesouhlasíte, pak je v příspěvku nebo dalších položkách neuvádějte - k vložení nejsou nezbytné.