Diskuzní téma: Mytí auta wapkou

Autor: David
Popis: Dobrý den, koupil jsem si wapku na mytí auta, ale tak nějak to není to co jsem od toho úplně čekal. Myslel jsem si, že tlak vody udělá svoje, ale není to tak. Asi bych měl řešit i nějakou kvalitní autokosmetiku. Máte s tím prosím někdo zkušenost?
Autor: Jaroslav Kovář
neděle, 27 srpen 13:24
Ono to jen spláchnete a jak to uschne. tak to zůstane stejně špinavě že? Ono když nepoužijete saponát, tak to neumyjete. Já jsem se naučil umývat jen wapkou. Koupil jsem si na wapku pěnovací trysku, která i pěkně napění šampon a mytí je tak o hodně lehčí. Důležitá je však po mytí i správná ochrana laku auta. Hledal jsem ochrannou vrstvu na lak auta, kterou bych byl schopný jednoduše aplikovat sám a našel jsem https://www.halbich.cz/korrek-pro-hydrox/ Během několika minut si po mytí auto vytvoříte na laku o ochranný keramický film. Reagovat

Zadat novou reakci na téma:
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Uvede-li přispěvatel jakékoliv své osobní údaje v textu příspěvku nebo v dalších vyplněných položkách, souhlasí odesláním příspěvku se zpracováním těchto osobních údajů provozovatelem serveru Bydlet.cz. Podrobnosti o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v Pravidlech diskuse. Pokud se zpracováním svých osobních údajů nesouhlasíte, pak je v příspěvku nebo dalších položkách neuvádějte - k vložení nejsou nezbytné.