Diskuzní téma: Přípravky z konopí

Autor: Mirek
Popis: Připravujete si doma přípravky z technického konopí? Chtěl bych vyzkoušet čaje a mastičky, má cenu se do toho pouštět?
Autor: David
pátek, 14 květen 21:08
Záleží, na co přesně by jste to chtěl používat? Moje máma má lupénku. Chtěl jsem ji pomoci a dostal jsem stejný nápad jako vy. Jenže z doma vypěstovaného technického konopí nikdy nebudete vědět, co přesně připravíte. Může se tak stát, že uděláte třeba jen obarvenou zelenou vazelínu. Proto jsem ji koupil olej z technického konopí https://www.cbdcko.cz/cbd-oleje/ , který ji zabral. Jsem za to rád, protože to byla přírodní cesta. Mnohem lepší, než mastičky s kortikoidy Reagovat
Autor: Janis
úterý, 18 květen 19:31
Když máte ověřený recept tak si myslím, že je to fajn. Reagovat

Zadat novou reakci na téma:
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Uvede-li přispěvatel jakékoliv své osobní údaje v textu příspěvku nebo v dalších vyplněných položkách, souhlasí odesláním příspěvku se zpracováním těchto osobních údajů provozovatelem serveru Bydlet.cz. Podrobnosti o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v Pravidlech diskuse. Pokud se zpracováním svých osobních údajů nesouhlasíte, pak je v příspěvku nebo dalších položkách neuvádějte - k vložení nejsou nezbytné.