Interiér a vzorník barev

Hurá vzorník , jelikož se v designové poradně často ptáte  na barevné sladění jednotlivých pokojů, připravili jsem pro Vás jednoduchý vzorník. Vnímejte barevnost, pozorujte své pocity, jaké ve Vás  barevný pokojík vyvolá, budete li se cítit v této barevné kombinaci dobře a nebude Vás nic dráždit, je to to ono. Tento vzorník Vám může posloužit i jako návod, jak vymalovat, máte li už doma např. sedačku v určité barvě.   

Tato stránka je připravena ve spolupráci s designovým studiem MFART.cz

 

Pokoj s bíločervenou kombinací

Bíločerevaná kombinace, je živá, zářivá, může se zdát studená, ale má náboj, kombinace je vhodná s bílými, červenými nebo černými doplňky

Pokoj s bíločervenou kombinací

Fialovomodrá kombinace s jemně hnědými doplňky, neobvyklá barevnost, zato více originální, pro milovníky těchto modrých odstínů, tato kombinace se hodí do větších prostor. Pro menší místnosti, vyměnit hnědou za bílou s doplňky ve fialové, perleťové a fialovo růžové.

Bydlení a barvy hnědá

Bílokrémovohnědá kombinace je nadčasová, harmonická, útulná, kombinace s doplňky hnědá, bílá, černá, šedá.

Bydlení teplé barvy

Červenooranžová kombinace je teplá, útulná, spíše do většího na jih orientováného prostoru, kombinace s hliněnými, dřevěnými, červenými, černými doplňky

Bydlení zelenohnědá

Zelenokrémová kombinace je velice příjemná vhodná do jakéhokoli prostoru, kombinace se skleněnými, glazovanými, krémovými doplňky.

Bydlení zelenošedá Zelenošedá kombinace je elegantní, vhodná do světlého prostoru,kombinace s lesklými černými, skleněnými doplňky.

 

Bydlení žlutobílá Žlutobílá kombinace je positivní, hodí se i do malých prostor i tam kde chybí slunce, kombinace vhodná s bílými, šedými, skleněnými doplňky.

 

bydleni_hnedozelena.jpg Hnědozelená kombinace je tradiční, příjemná, útulná hodící se do každého prostoru, kde chceme vytvořit neutrální prostředí, kombinace s krémovými, zelenými, glazovanými doplňky.

 

 

MF Art

Společnost MFART.cz funguje na trhu již desátým rokem. Firma pracuje na zařizování a výzdobě interiéru, poskytuje poradenství, návrhy a realiace interiérového designu.