Ravak – koupelny, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, prodejny, otevírací doba

Ravak

Základní informace                                                                             Obchodní domy >>

Ravak

Společnost Ravak působí ve více než 50 zemích světa. Je největším výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě. Ravak dodává svým zákazníkům vany, sprchové kouty, umyvadla, ale i další koupelnové doplňky a praktický nábytek. Značka Ravak přináší vkusné a praktické koupelny, promyšlené do posledního detailu. Ravak jako první uvedl na trh bezpečnou, cenově dostupnou koupelnovou elektroniku.


Oddělení Ravak

Sprchové kouty Sprchové vaničky Akrylátové vany
Vany a zástěny Zařízení malé koupelny Umyvadla
Koupelnový nábytek Příslušenství

Historie Ravak

Společnost Ravak byla založena v roce 1991 a dodnes nese jméno, které odráží jména svých zakladatelů. Výrobní sortiment od počátku tvořily sprchové kouty a vaničky, vyráběné nejprve v licenci francouzského výrobce. V roce 1993 společnost začala investovat do vlastního vývoje. Rok 1998 znamenal začátek výroby akrylátových van.

V letech 1996 až 1997 začala společnost Ravak expandovat do zahraničí. První zahraniční aktivity se začaly rozvíjet na Slovensku, v Německu, Rusku a Polsku, poté následovalo Maďarsko, pobaltské státy a Ukrajina. V dalších letech Ravak rozšířil pole své působnosti na další státy v Evropě i Asii – Spojené arabské emiráty, Španělsko, Lotyšsko, Čínu, Rumunsko a Kazachstán. Společnost Ravak má v současnosti 15 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více než 50 zemí v Evropě, Asii a Africe.


Prodejny a otevírací doba Ravak>


Aktuální katalogy Ravak>>


OBCHODNÍ DOMY - KONTAKTY, OTEVÍRACÍ DOBA, ZÁKLADNÍ INFORMACE, HISTORIE

Asko
Baumax Bauhaus
Breno Datart Expert Elektro
Hanák Hornbach Ikea
Idea Jamall Jena
Jeko Jika Jysk
Kika Mountfield Obi
Okay Oresi Proton
Ravak Siko Sconto
Sykora XXXLutz

Oficiální stránky společnosti Ravak: www.ravak.cz