Sykora – moderní kuchyně a nábytek a na míru, prodejny

Sykora

Základní informace                                                                             Obchodní domy >>

Sykora

Společnost Sykora nabízí moderní, rustikální i stylové kuchyně, kuchyňský nábytek, stoly, židle, jídelny, obývací stěny, knihovny i sedačky. Sykora reflektuje specifické nároky zákazníka a nabízí nábytek osobitý a stylový. Používá osvědčené moderní materiály, které splňují nejpřísnější měřítka jakosti, životnosti a vzhledu kuchyně. Každé kuchyňské studio Sykora poskytuje kompletní servis - grafické zpracování kuchyně, poradenství a realizace kuchyní na míru, přesně podle zákazníkových představ.


Oddělení Sykora

Moderní kuchyně Stylové kuchyně Klasické kuchyně
Fóliované kuchyně

Historie Sykora

Společnost Sykora vznikla v roce 1992 jako rodinná firma. Při svém vstupu na trh zúročila zahraniční zkušenosti z výroby a obchodu. Dnes firma nabízí vlastní sortiment v šedesáti kuchyňských studiích, vybavených počítačovým programem. S jeho pomocí odborně školení prodejci navrhnou zákazníkovi vybranou sestavu v trojrozměrném provedení a pomohou zvolit nejvhodnější barevnou a materiálovou kombinaci.

Kuchyně Sykora jsou vybaveny nejmodernější kuchyňskou technikou renomovaných výrobců. Kuchně z produkce firmy Sykora znají zákazníci nejen v Česku, ale i v Německu, Norsku, Slovensku, Estonsku, Lotyšsku, Rusku či Nizozemsku


Prodejny Sykora>>


Aktuální katalogy Sykora>>


OBCHODNÍ DOMY - KONTAKTY, OTEVÍRACÍ DOBA, ZÁKLADNÍ INFORMACE, HISTORIE

Asko
Baumax Bauhaus
Breno Datart Expert Elektro
Hanák Hornbach Ikea
Idea Jamall Jena
Jeko Jika Jysk
Kika Mountfield Obi
Okay Oresi Proton
Ravak Siko Sconto
Sykora XXXLutz

Oficiální stránky společnosti Sykora: www.sykora.eu