Zprávy ze Severu: Hrad Kostomlaty pod Milešovkou obec postupně opravuje. Pořádají se tam i kulturní akce (audio)
Rozhlas.cz, 21.7.2025
Bývalý hradní pán Jakoubek z Vřesovic prý i nadále dohlíží na své sídlo v Kostomlatech pod Milešovkou. Dosvědčují to turisté, kteří na hradní zřícenině nocují. Hrad ze 14. století patří obci, která ho postupně opravuje.
Poslech pořadu ČRo
Audio
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Tipy a triky
- Léto je vhodné pro oční operace, odborníci vyvracejí mýty. Lékaři radí, jak si po zákroku užít vodu, slunce i cestování
- Nový fenomén heat aging: horko zatěžuje tělo a pokožku více, než se předpokládalo
- Chci bydlet zdravě. Proč se rozhodnout pro dřevostavbu?
- AI bude nakupovat za nás. O tom, kde nakoupíme, bude rozhodovat kvalita logistiky a pohodlí doručení
- Vesele a zdravě s Kateřinou Cajthamlovou: Praskání kůže: Postižená místa nemáčejte, vzniká pak paradoxní efekt. Kůži vysušují i extrémní diety (audio)
- Výlety: Nechte se okouzlit noblesou Semlerovy rezidence v Plzni. Navrhl ji architekt Adolf Loos (audio)