Central Group otevírá nové ukázkové domy

Rubrika: Nové bydlení
Vladimír Urbánek (Kurzy.cz), 25.10.2004

CENTRAL GROUP otevírá dva nové ukázkové domy

Od října tohoto roku jsou otevřeny dva nové domy v Průhonicích u Prahy v lokalitě Zámecká čtvrť. Jedná se o domy typu CENTRAL 2–2000 a HARMONY, které jsou poprvé představeny jako ukázkové domy. Jejich prohlídka je možná na základě individuální dohody. Klienti si mohou domluvit schůzku s pracovníky obchodu a ti s nimi do lokality zajedou.

Oba domy jsou nezařízené. Vybavení tvoří pouze kuchyňské linky – jedna je v klasickém stylu a druhá s moderními prvky. Všechny koupelny jsou v luxusním provedení s nadstandardními obklady a dlažbou. Jako podlahové krytiny jsou použity lamelové podlahy a dlažba.

Dům typu CENTRAL 2-2000 je dispozičně řešen jako 6+1 s garáží. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, toaleta a garáž. Horní podlaží tvoří 4 pokoje, koupelna a komora.

Dům typu HARMONY je řešen jako 6+1 s prostornou dvougaráží. Tento dům je s domem Royal největší a nejluxusnější stavbou v nabídce CENTRAL GROUP. Dům je určen pro náročnou klientelu. Dominantní je obývací pokoj propojený s kuchyní a je řešený do „L“ kolem částečně kryté terasy. Dále se v přízemí nachází toaleta a malý pokoj. V horním podlaží jsou pak čtyři pokoje, šatna, dvě komory, koupelny a toalety. Oba rodinné domy s pozemky jsou nejen v Průhonicích, ale také v nabídce společnosti v Hostivici u Prahy.

„V této lokalitě postaví firma v 1. etapě 20 rodinných domů, které jsou díky své poloze žádané především náročnějšími klienty.“ doplňujeIng. Eduard Šnek,pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a dodává Cena za nadstandardně řešený rodinný dům typu CENTRAL 2-2000 v této lokalitě se pohybuje od 6,8 milionu korun včetně pozemku o výměře 624 m2.“

Město Průhonice má kompletní občanskou vybavenost. To zahrnuje mateřskou a základní školu, jazykovou školu, Vyšší komerční akademii, zdravotnická zařízení, banky a mnoho dalších služeb. Nedaleké nákupní a zábavní centrum v komerční zóně Průhonice – Čestlice je cílem řady lidí z Prahy a okolí. Průhonické sportovní centrum je jedno z největších a nejlepších v zemi – jsou zde tenisové kurty, squash, bowling, bazén, sauna, masáže, terapie a další možnosti sportovního vyžití. Snadná dostupnost po dálnici a blízkost velkých nákupních center vytvořila z této lokality jednu z nejprestižnějších českých adres. Autem po dálnici D1 trvá cesta na Václavské náměstí zhruba 10 minut a pět autobusových linek jezdí v krátkých intervalech na stanici metra Opatov.

 

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

 

Miluše Netolická
obchodní a marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

 

 

Názory na článek  Central Group otevírá nové ukázkové domy
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Nové bydlení