Zahradní technika, zahradní sekačky, motorové pily

Zahradní technika je nezbytný pomocník každé zahrady. Zahradní sekačky a vertikutátory nám pomáhají udržovat trávník, motorové pily a štípače naštípat dřevo. Zavlažovací systémy a čerpadla udržují zahradu zalitou a vysavače listí uklizenou, sněhová fréza za nás odklidí nadílku sněhu.

Jak vybrat kvalitní domácí vodárnu - odpovězte si na čtyři otázky

22.5.2024

Domácí vodárny slouží k zásobování pitnou nebo užitkovou vodou a jsou využívány v rodinných domech, chalupách či na chatách. Zkrátka všude tam, kde je v blízkosti studna či vrt s vodou, kterou je potřeba přivést do objektu.

Benzín E10 a zahradní technika: Skutečně je to problém?

18.1.2024

S benzínem s označením E10 se od letošního ledna budeme postupně setkávat na všech čerpacích stanicích. Je potřeba tedy zapomenout na staré návyky a naučit se nová paliva správně používat i u zahradní techniky.

Zahradní technika potřebuje zazimování, někdy i posezónní servis

5.12.2018

Zahradní technika vám odváděla po celou sezónu spoustu práce, a než ji zazimujete, zaslouží si vaši pozornost. Pokud posezónní údržbu podceníte, může vás na jaře opětovné zprovoznění zahradní techniky stát značné úsilí i drahou návštěvu servisu.

Na co si nejvíce stěžovali zákazníci při reklamacích v roce 2016?

13.1.2017

V roce 2016 měli zákazníci největší problémy s reklamacemi mobilních telefonů. Po nich následovala elektronika, nábytek a zahradní technika. Nejčastějším důvodem neuznání reklamace bylo údajné mechanické poškození přístroje.


Fotogalerie: Zahradní technikaRevize zahradní techniky a její zazimování není nic složitého, s radami od Briggs&Stratton to zvládne hravě každý

16.12.2011

Zahradní technika, se kterou v zimě nepracujeme, si přesto zaslouží péči, díky které nám déle vydrží a na jaře znovu vyrazí do terénu připravena a plna elánu. To, že jí máme uskladnit a ještě předtím očistit, napadne asi většinu z nás, ale ke...