Poradny - odpoví na všechny vaše dotazy

Poradny na bydlet.cz. Máte li dotazy, vyberte si konkrétní poradnu a zeptejte si našich odborníků.


Články na bydlet.cz

Umíte aktivně odpočívat? Pravidelné protahování a masáže vám uleví od bolesti zad

10.6.2024

Podle statistik Eurostatu má 39 % [1] zaměstnanců v Evropské unii sedavé zaměstnání. Lépe na tom nejsme ani u nás v Česku, kde má sedavou práci alarmujících 49,6 % žen [2] , jak vyplynulo z šetření ČSÚ.

Nejen topení a chlazení. Tepelné čerpadlo může během roku také ohřívat bazén

10.6.2024

Tepelné čerpadlo je energeticky úsporným z hlediska vývoje cen energií také velmi perspektivním zdrojem tepla. Kromě vytápění, ohřevu teplé vody a chlazení domu může tepelné čerpadlo také úsporně ohřívat vodu v bazénu.

Zámek Bechyně vystaví avantgardní a současné umění. Jednu ze dvou letošních výstav pořádá ve spolupráci s přední italskou Galerií Continua

10.6.2024

Renesanční zámek v Bechyni zpřístupní veřejnosti během letošní sezony dvě výstavy, které různými způsoby zkoumají téma svobody. První s názvem Avantgarda z rodinné sbírky Stava přiblíží ve 133 dílech od 41 umělců avantgardní umění.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieEmoce nelze nařídit, každým chováním něco sdělujeme. Ovšem je to i otázka pochopení druhé strany (audio)

10.6.2024

Každý den je jiný. Někdy se daří, jindy ne. Někdo nás rozčílí, pak zase potěší. Dá se život prožít v klidu a s kamennou tváří, stálým úsměvem na rtu a nenechat naše emoce, aby nás ovládly? A jak dostat negativní emoce pod kontrolu? O tom je

Zateplený dům vás ochrání před horkými letními dny i hlučnými ulicemi

10.6.2024

Léto se nezastavitelně blíží a spolu s ním i parné dny, které každoročně trápí nejednoho z nás. Útěk před rozpálenými ulicemi a žhnoucím sluncem nabízí často pouze klimatizované prostory obchodů.

Na hledání letní brigády je nejvyšší čas

7.6.2024

· Nejvíce v retailu na pozice prodavač a pokladní, v gastronomii nejen na pozice číšník/servírka a ve výrobě na pozici dělník · Brigádníky ale spíše lákají méně náročné pozice řidič, kurýr, delegát cestovní kanceláře či recepční Mnozí studenti a...