Nejčtenejší články dnes

nejčtenejší celkem    nejčtenejší týden    nejčtenejší včera    nejčtenejší dnes   
 

České stavebnictví v říjnu nepatrně vzrostlo, krize bytové výstavby v Praze se ale prohlubuje

8.12.2022

Říjen je prvním měsícem letošního roku, v němž nedošlo k meziročnímu poklesu českého stavebnictví. Stavební produkce v desátém měsíci podle aktuálních dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) meziročně nepatrně vzrostla o rovné jedno procento.

Nejlepší domácí vánočka: jak upéct dokonalou vánočku? Recept a postup pletení vánočky (názorné video)

27.11.2020

Jak vyrobit luxusní domácí vánočku, aby byla krásně tvarovaná a zároveň chutná a vláčná? Tady máte návod, se kterým do světa prorazila uznávaná cukrářka Bára Lamačová z Humpolce.

Topíte dřevem? Tohle jste možná nevěděli!

29.11.2022

V současné energetické krizi všichni hledáme cesty, jak a kde ušetřit. S přicházející zimou je samozřejmě nejaktuálnější téma vytápění domácností. Kdo má možnost topit dřevem už jistě nakoupil nebo se brzy chystá nakoupit dostatečné zásoby.

Urážka na cti nebo pomluva na internetu – víte, jak se jim můžete bránit?

7.12.2020

Pomluvy jsou mezi lidmi časté, ale teprve sociální sítě, diskuse, blogy a internet všeobecně umožnil jejich šíření raketovou rychlostí. Svoboda slova se může dostat do střetu s ochranou osobnosti.

Interiérovým trendům roku 2023 vévodí klid a harmonie

8.12.2022

Rok 2023 je jiz za rohem, a ve vzduchu se vznasi ocekavani, co prinese. Designeri belgickeho lidra v oblasti designu a inovaci, znacky Quick-Step, se shoduji, ze se zejmena bude prohlubovat role nasich domovu jako utocist, a to ref

Botanické vánoční klenoty

8.12.2022

Konečně nadešel ten čas... Také se těšíte na nejkouzelnější období roku? Květiny jsou korunou vaší vánoční výzdoby.

Nejvíc energie vynaloží domácnosti na vytápění, padnou na ně dvě třetiny spotřeby

6.12.2022

České domácnosti dlouhodobě patří k velkým spotřebitelům energie, na celkové konečné spotřebě v Česku se podílí 30 procenty. Největší množství energie spotřebují domácnosti na vytápění, až dvě třetiny jejich celkové spotřeby. Pokud připočítáme i ohřev vod

Co hradí nájemce a co pronajímatel? Opravy a údržba v nájemním bydlení

19.5.2022

V nájemním bydlení není nic neobvyklého, když pronajímatel přenechá nájemci k užívání zařízení bytu. Kdo se pak však o toto zařízení musí starat a hradit jeho údržbu či opravy? I toto si lze sjednat v nájemní smlouvě, a pokud ta tato ujednání neobsahuje,

Jak se dnes prodává nábytek? Jakým způsobem prodejny nábytku bojují s krizí i s konkurencí?

1.3.2012

Trh s nábytkem je v ČR již nasycený. Jak se prodává nábytek, o co je největší zájem a jakým způsobem se dá vypořádat s krizí i konkurencí? Je větší zájem o nábytek z masivu, nebo lamina?

Ceny domů a bytů jedou z kopce. Kdo otálí se zlevněním, prodělá

25.10.2022

25. října 2022 Roky růstu jsou definitivně u konce, přichází měsíce, kdy se majitelé nemovitostí musí naučit dělat zásadní ústupky. Tak by se daly jednoduše popsat změny cen domů a bytů na českém trhu.

Jak na fantastický svařák? Základem je kvalitní víno, koření napárujte dle jeho charakteru - tip národní someliérky

8.12.2022

Každé roční období si můžeme zpříjemnit nějakým sezónním drinkem. Tím zimním je bezpochybně svařené víno. Proč ovšem zůstat jenom u klasické receptury, když máme tolik rozmanitých přísad? Jak si dokonale napárovat svařené víno s ostatními surovinami, radí