Realitní okénko: na co si dát pozor při koupi, prodeji, nebo nájmu nemovitosti

Koupě, prodej i nájem nemovitosti je důležitý krok, který je zapotřebí promyslet. O zkušenosti z realitního trhu se s námi podělí makléřka s 15 léty praxe právě v rubrice Realitní okénko.

Hypotéka versus nájem: věčné dilema - koupit či pronajmout byt

31.5.2022

Nesvazující nejistota formou nájemní smlouvy, nebo nákladná investice v podobě vlastní nemovitosti? Otázka, na kterou v rámci své budoucnosti myslí každým rokem čím dál více mladých Čechů.

Proč tvorba nové stavební legislativy musela trvat tak dlouho?

25.6.2019

Nedostatek bytů, nedokončená dopravní infrastruktura či chybějící důležité stavby. Klíčové problémy, se kterými se v posledních letech potýká celé Česko, mají společného jmenovatele.

Realitní trh je nejživější od finanční krize

4.5.2015

Realitní trh je nejživější od finanční krize. Realitní trh v České republice je v nejlepší kondici od finanční krize. Zákazníky motivují k nákupu extrémně nízké sazby hypoték. Developerům banky na výstavbu nových projektů ochotně půjčují.

Proč prodávat nemovitost s realitní kanceláří? Čtyři důležité důvody!

6.2.2015

Proč prodávat nemovitost s realitní kanceláří? Čtyři důležité důvody!Pokud stále zvažujete všechna pro a proti, možná vám v rozhodování pomohou čtyři hlavní důvody, proč se svěřit do péče realitního makléře.

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie