Skříně, vestavěné skříně

Skříně a vestavěné skříně jsou užitečné úložné prostory nejen pro naše oblečení, boty a lůžkoviny. Skříně vyrobené na míru mohou vyplnit zkosený prostor půdního pokoje, nebo jinak nevyužité místo pod schody. Skříně má mnoho podob - může schovat všechny dětské hračky, nebo numismatickou sbírku. Ve skříních kuchyňské linky jsou umístěné spotřebiče, ve skříni na chodbě se skrývá plynový kotel.

Domácí kutilové sestaví skříň i ušetří finance - zlaté české ručičky

23.11.2022

Češi jsou odjakživa národ kutilů, devět z deseti z nich se považuje za alespoň částečně šikovné. Během lockdownů způsobených koronavirovou pandemií se do domácí výroby a oprav pustilo obrovské množství lidí. V současné době však roste počet kutilů, kteří

Někdy totiž pouhá skříňka pod umyvadlo nestačí - co přidat do koupelny

25.5.2022

Zdroj: Dřevojas Někdy totiž pouhá skříňka pod umyvadlo nestačí… a v takovém případě přichází na řadu ty doplňkové, které lze hravě přizpůsobit stylu i velikosti koupelny, a to díky široké nabídce dekorů, nízkému či vysokému provedení, anebo variantě se&he

Stylový design Vaší skříně díky bezrámovým dveřím

23.7.2019

Chcete si pořídit vestavěnou skříň, která bude praktická a zároveň elegantní? Nechte si u Vaší vestavěné skříně udělat bezrámové dveře a uvidíte, jak budete spokojeni. Bezrámové dveře mohou být z lamina, zrcadla, či barevného skla - lacobelu a jejich...

Osudová skříň jako tichý spojenec

18.9.2016

Pokaždé, když na našich cestách po jihovýchodní Asii objevíme starožitnou či designovou perlu, která může obohatit naše bydlení o nový rozměr, mám neuvěřitelnou radost. Ještě větší pak mám, když se dozvím i příběh, který se k danému kusu váže.


Fotogalerie: Vestavěné skříně, Skříně a knihovnyVestavěné skříně, výroba a montáž na míru

25.10.2012

Uvažujete o vestavěné skříni a nevíte si rady s jejím výběrem? Poradí vám rodinná firma Stako, která provádí výrobu i montáž vestavných skříní. Její odborní a ochotní pracovníci vám pomohou najít optimální řešení úložného prostoru ve vašem bytě, v...

Zavřete kuchyň do skříně

18.3.2010

Marek je mladý inženýr. Žije sám v malém bytě, často jej navštěvují přátelé a pohled z jeho krásné sedačky na kuchyňskou linku s věčně neumytým nádobím a jinými stopami po pohoštění ho znervózňují.

Do spíže či do skříně?

17.12.2008

Mnohdy si neuvědomujeme, kolik se toho za posledních dvacet let změnilo na tradičním domácím teritoriu, jako je kuchyně. Zatímco u babičkovského modelu nesměla chybět špajzka, v kuchyních 21.

Skříň je důležitá součást interiéru

23.9.2008

Skříň je důležitá součást interiéru Budoucí architektka Petra Vranová dokončuje Fakultu architektury ČVUT pod vedením prof. ing. arch. Jana Bočana, působila již v atelierech AA Héta, len+K architektonický atelier a nyní navrhuje pro ateliér AVRA.

Skříně aneb domácí úschovna

4.2.2008

Podle některých teorií až polovinu věcí, které shromažďujeme v domácnosti, tvoří oblečení. A stokrát si můžeme říkat, že už konečně musíme probrat svůj šatník, s mnohými kousky se jen neradi loučíme. A tak je ukládáme, stěhujeme, přemisťujeme.

Stále je uklizeno aneb vestavné skříně

4.8.2006

Možná to dnes už není tak obvyklé, ale ve starších stavbách se s oblibou vytvářely nejrůznější výklenky, niky nebo slepé zdi, které neměly žádnou praktickou funkci, prostě „tak nějak vyšly“.