Skříně, vestavěné skříně

Skříně a vestavěné skříně jsou užitečné úložné prostory nejen pro naše oblečení, boty a lůžkoviny. Skříně vyrobené na míru mohou vyplnit zkosený prostor půdního pokoje, nebo jinak nevyužité místo pod schody. Skříně má mnoho podob - může schovat všechny dětské hračky, nebo numismatickou sbírku. Ve skříních kuchyňské linky jsou umístěné spotřebiče, ve skříni na chodbě se skrývá plynový kotel.

Domácí kutilové sestaví skříň i ušetří finance - zlaté české ručičky

23.11.2022

Češi jsou odjakživa národ kutilů, devět z deseti z nich se považuje za alespoň částečně šikovné. Během lockdownů způsobených koronavirovou pandemií se do domácí výroby a oprav pustilo obrovské množství lidí. V současné době však roste počet kutilů, kteří

Někdy totiž pouhá skříňka pod umyvadlo nestačí - co přidat do koupelny

25.5.2022

Zdroj: Dřevojas Někdy totiž pouhá skříňka pod umyvadlo nestačí… a v takovém případě přichází na řadu ty doplňkové, které lze hravě přizpůsobit stylu i velikosti koupelny, a to díky široké nabídce dekorů, nízkému či vysokému provedení, anebo variantě se&he

Stylový design Vaší skříně díky bezrámovým dveřím

23.7.2019

Chcete si pořídit vestavěnou skříň, která bude praktická a zároveň elegantní? Nechte si u Vaší vestavěné skříně udělat bezrámové dveře a uvidíte, jak budete spokojeni. Bezrámové dveře mohou být z lamina, zrcadla, či barevného skla - lacobelu a jejich...

Osudová skříň jako tichý spojenec

18.9.2016

Pokaždé, když na našich cestách po jihovýchodní Asii objevíme starožitnou či designovou perlu, která může obohatit naše bydlení o nový rozměr, mám neuvěřitelnou radost. Ještě větší pak mám, když se dozvím i příběh, který se k danému kusu váže.


Fotogalerie: Vestavěné skříně, Skříně a knihovnyVestavěné skříně, výroba a montáž na míru

25.10.2012

Uvažujete o vestavěné skříni a nevíte si rady s jejím výběrem? Poradí vám rodinná firma Stako, která provádí výrobu i montáž vestavných skříní. Její odborní a ochotní pracovníci vám pomohou najít optimální řešení úložného prostoru ve vašem bytě, v...

Zavřete kuchyň do skříně

18.3.2010

Marek je mladý inženýr. Žije sám v malém bytě, často jej navštěvují přátelé a pohled z jeho krásné sedačky na kuchyňskou linku s věčně neumytým nádobím a jinými stopami po pohoštění ho znervózňují.


Skříně diskuze a fórumDo spíže či do skříně?

17.12.2008

Mnohdy si neuvědomujeme, kolik se toho za posledních dvacet let změnilo na tradičním domácím teritoriu, jako je kuchyně. Zatímco u babičkovského modelu nesměla chybět špajzka, v kuchyních 21.

Skříň je důležitá součást interiéru

23.9.2008

Skříň je důležitá součást interiéru Budoucí architektka Petra Vranová dokončuje Fakultu architektury ČVUT pod vedením prof. ing. arch. Jana Bočana, působila již v atelierech AA Héta, len+K architektonický atelier a nyní navrhuje pro ateliér AVRA.

Skříně aneb domácí úschovna

4.2.2008

Podle některých teorií až polovinu věcí, které shromažďujeme v domácnosti, tvoří oblečení. A stokrát si můžeme říkat, že už konečně musíme probrat svůj šatník, s mnohými kousky se jen neradi loučíme. A tak je ukládáme, stěhujeme, přemisťujeme.

Stále je uklizeno aneb vestavné skříně

4.8.2006

Možná to dnes už není tak obvyklé, ale ve starších stavbách se s oblibou vytvářely nejrůznější výklenky, niky nebo slepé zdi, které neměly žádnou praktickou funkci, prostě „tak nějak vyšly“.