Aktuální nabídka nemovitostí, reality v ČR a SR, ...




Nejnovější zprávy

Brzký nástup zahradnické sezony. Zahradnictví už chystají vše potřebné na novou pěstitelskou sezonu. (video)

28.2.2024

Brzký nástup zahradnické sezony. Zahradnictví už chystají vše potřebné na novou pěstitelskou sezonu. Letos ale v netypických podmínkách. Kvůli nadprůměrným teplotám musí třeba skleníky často větrat. Touto dobou jsou přitom zvyklí je

Recept na veganské perníkové bábovičky

28.2.2024

Ingredience: · 200 g pšeničné polohrubé mouky Pernerka · 1/2 prášku do pečiva · 1/2 lžičky skořice · 1, 5 lžíce kakaa · 1 lžičku jedlé sody · 150 g cukru · 1/2 lžičky pomerančové kůry · 2 lžičky perníkového koření · 200 ml vody (případně rostlinného&helli

PSN zkolaudovala projekt Bydlení Na Výšinách na Letné

28.2.2024

Společnost PSN završila rekonstrukci secesního domu v Praze 7, jenž se proměnil na projekt Bydlení Na Výšinách s 18 jednotkami. Aktuálně ke koupi zbývají jen poslední tři. K téměř všem náleží balkon či předzahrádka.

Společnost MS-INVEST zkolaudovala druhou etapu oceněného projektu Palác Trnitá v Brně

28.2.2024

Developerská společnost MS-INVEST a.s. úspěšně zkolaudovala druhou etapu výstavby projektu Palác Trnitá. Projekt Palác Trnitá loni vyhrál první místo v soutěži Stavba Jihomoravského kraje.

Jak si poradit se zabouchnutými dveřmi

27.2.2024

Zaseklý nebo zalomený klíč, zabouchnuté dveře nebo zámek, se kterým prostě nemůžete hnout. A k tomu vy jen v teplácích a s odpadkovým košem v ruce na chodbě domu… Drtivá většina z nás už někdy takovou nepříjemnou situaci zažila.

Na filtrovanou kávu nedají dopustit ani odborníci, při přípravě je však třeba dodržet tři pravidla

27.2.2024

Když se řekne „filtrovaná káva“, běžný člověk si představí namletou kávu, papírový filtr a pořádně velký šálek. Jinými slovy, o něco sofistikovanější sestru nechvalně známého „turka“.