Finep - Byt jako vánoční dárek - slevy pro mladé

Společnost FINEP uvolnila do prodeje poslední byty na Trojském vrchu

FINEP nabízí v rámci úspěšného projektu Trojský vrch poslední byty, které jsou ihned k nastěhování. Navíc na tyto byty poskytuje mladým lidem do 36 let slevu 5 % z ceny. Většina nabízených bytů je v dispozici 2+kk, ceny se pohybují v rozmezí 30 000-34 000 /m2 bez DPH.

„Byt sice není tradiční vánoční dárek, ale určitě je to dárek, který udělá velkou radost. Navíc je, vzhledem ke stále stoupajícím cenám nových bytů, také dobrou investicí. Pokud by si ho někdo chtěl pořídit ještě k letošním Vánocům, má nejvyšší čas“, konstatuje ing. Michal Kocián, předseda představenstva společnosti FINEP.

Ať už se rozhodnete pro platbu v hotovosti či hypotékou, můžete letošní Vánoce už slavit ve svém. FINEP umožňuje stěhování hned po podepsání kupní smlouvy (v případě hypotéky ještě smlouvy zástavní). Je tedy jedno, jak dlouho trvá vyřízení hypotéky. Česká spořitelna, se kterou FINEP dlouhodobě spolupracuje, navíc garantuje vyřízení hypotéky maximálně do 9 dnů.

„Pokud se chystáte koupit nový byt, mělo by již být standardní, že většinu dokumentů potřebných k vyřízení hypotéky za Vás předloží bance firma, od které nemovitost pořizujete. Vy pouze bance předložíte doklady o Vaší finanční situaci a dostavíte se k podpisu úvěrové a zástavní smlouvy. Tímto způsobem zajišťuje například  společnost FINEP servis u České spořitelny a celý proces netrvá déle než týden,“

Další možností je darovat pod letošní stromeček byt prozatím symbolicky, a to v rámci projektů, které se teprve staví, případně se jejich stavba připravuje. FINEP prodává byty ve dvou projektech, ve kterých jejich noví majitelé mohou oslavit již příští Vánoce – Kaskády Barrandov III. a Bydlení Mazanka.

Zdroj: FINEPNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Nové bydlení