Hypotéční banka (dříve ČMHB) chystá zcela novou koncepci hypoték
Vladimír Urbánek, 4.1.2005
Pro 37 000 klientů ČMHB se nic nemění1. ledna komunikuje s Hypoteční bankou, tato změna se jich fakticky nijak nedotkne. Veškeré právní vztahy (smluvní dokumenty, čísla účtů, podmínky hypoték atd.) totiž platí i nadále. Hypoteční banka je značka, kterou od 1. ledna včetně nového loga Českomoravská hypoteční banka začala používat, obchodní firma i právní subjektivita banky zůstává stejná.
Hypoteční banka brzy představí také svou novou strategii. Jejím cílem je využít specializaci banky a přinést lidem co nejdostupnější a nejjednodušší hypotéky. „Během prvních tří měsíců letošního roku nabídneme zájemcům o financování bydlení zcela novou koncepci hypoték,“ dodává k tomu Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky.
Zdroj: Hypotéční banka (dříve ČMHB)
Související zprávy:
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Hypotéky
- Energošmejdi útočí na domácnosti i obce, účtují si paušální poplatky za nic
- Pražský trh s byty opět ožívá: Malometrážní byty v čele růstu cen
- Delší i kratší výpadky proudu zásadně ovlivňují chod firem. Zastaví se výroba, vypne se chlazení či servery, ale dochází také k ohrožení bezpečnosti zaměstnanců a zákazníků. Jak tato rizika co nejlépe eliminovat?
- Co s přeplněnou popelnicí? Pražské služby nabízejí jednoduché řešení s humorem
- V Nizozemsku se dle Financial Times prodlužují pořadníky na elektrickou přípojku, ohrožuje to ekonomický růst země - jde o fiasko Green Dealu a varování Česku
- Rodný dům slavného brněnského rodáka ožívá. V centru Brna vzniká Rezidence Korngold