RE/MAX konečně vstupuje na český trh

Společnost RE/MAX, globální frančízingová realitní síť, vstoupila na český trh. Česká republika se tak stala 53 zemí, kde RE/MAX nabízí zájemcům příležitost samostatně podnikat pod její obchodní značkou a v souladu s její koncepcí.

„Chceme umožnit frančízantům v České republice se samostatně podnikatelsky realizovat,“ říká JUDr. Vojtěch Krátký, ředitel společnosti RE/MAX pro Českou republiku a dodává: „Zároveň mohou využívat podporu, know-how a zázemí silného partnera s bohatými zkušenostmi na trhu realit. RE/MAX patří k frančízingových společnostem s nejlepší podporou, školením a komunikačními službami poskytovanými frančízantům.“

„S nabídkou frančízingových licencí se chceme zaměřit nejen na podnikavé třicátníky s obchodním nadáním, ale i na respektované realitní kanceláře ve všech regionech České republiky,“ pokračuje JUDr. Vojtěch Krátký. „Naším cílem je najít takové lidi a společnosti, kteří budou sdílet naše představy o vybudování uznávané značky a prosperující společnosti, která by se stala lídrem na trhu s prodejem nemovitostí. Toho chceme dosáhnout jednoznačným zaměřením na potřeby zákazníka, vysoce profesionálním přístupem a dodržováním vysokých etických standardů.“

Společnost RE/MAX, jejíž síť roste nepřetržitě více než třicet let, je nejúspěšnější realitní frančízingovou společností na světě. Formou frančízingu působí v 54 zemích světa s rozdílnými ekonomickými, kulturními a obchodními podmínkami.. Její globální síť zahrnuje více než 5 500 realitních kanceláří s více než 100 000 agenty.

RE/MAX, nejúspěšnější síť realitních kanceláří na světě, byla založena současným prezidentem RE/MAX International panem Davem Linigerem v roce 1973 v Denveru v USA. Dave Liniger navrhl převratný a inovativní business model, který umožňoval uspět jak agentům, tak majitelům realitních kanceláří. Svou koncepci nazval RE/MAX – „real estate maximums“Franšízingová síť RE/MAX, nepřetržitě rostoucí po 32 let, je globálním realitním systémem fungujícím v 53 zemích. Více než 5 401 finančně a právně nezávislých kanceláří přidružuje 100 493 realitních agentů, kteří jsou lídry oboru v profesionalitě, zkušenostech a výnosech při poskytování realitních služeb na rezidentním a komerčním trhu, v oblasti relokace, asset managmentu a v poskytování referenčních nabídek.

Zdroj: TZ RE/MAXNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Hlavní zprávy z Bydlet.cz