Hypoteční banka kupuje část realitní společnosti LEXXUS

Petr Hanisch (AliaWeb), 17.01.2006

Hypoteční banka kupuje část realitní společnosti LEXXUS

Praha, 17. ledna 2006 – Hypoteční banka nakoupila část akcií realitní společnosti Lexxus a tímto krokem potvrdila vzájemnou obchodní spolupráci, o které informovala v listopadu loňského roku. Hlavním motivem pro kooperaci obou společností je snaha o komplexní nabídku služeb klientům při výběru a nákupu jejich bydlení. Řízení společnosti LEXXUS a její hlavní oblasti působnosti zůstávají beze změny.

 

Nová spolupráce vychází ze vzájemné obchodní podpory v síti prodejních míst Hypoteční banky
i společnosti Lexxus a ze spolupráce v oblasti nabídky  nemovitostí, ale také v oblasti realitního poradenství a spolupráce s developerskými společnostmi. „Naším cílem je nabízet pomoc klientům nejen při financování bydlení, ale i při vlastním výběru realit, protože tímto směrem se ubírá trh a požadavky zákazníků. Lidé mají stálé méně času a navíc - nabídka financování i realit je v České republice nesmírně různorodá a pro mnohé nejasná. Proto chceme celou věc našim klientům co nejvíce usnadnit,“ konstatuje generální ředitel Hypoteční banky Jan Sadil.

 

„Prostřednictvím spolupráce s Hypoteční bankou se nám určitě podaří doplnit a zkvalitnit služby našim klientům. Hypoteční banka je jedním z lídrů trhu hypotečních úvěrů, my zase patříme ke špičce v oblasti realitního trhu,“ říká Ivo Překlasa, generální ředitel společnosti Lexxus.


Hypoteční banka je první specializovanou hypoteční bankou v ČR
Majoritním akcionářem banky s podílem 99,84 % je ČSOB. Základní kapitál činí 2 634 738 500

Za tři čtvrtletí roku 2005 poskytla banka 10320 hypotečních úvěrů v objemu 12,8 mld.

  

Společnost LEXXUS je jedna z největších pražských realitních společností, specializovaná především na pražské, ale obecně na české, a nově také slovenské, realitní prostředí. Vznikla krátce po roce 1989 a vedle specializace na luxusní nemovitosti se od roku 2002 věnuje také novým bytovým projektům a od roku 2004 také starším nemovitostem.

Názory na článek  Hypoteční banka kupuje část realitní společnosti LEXXUS
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Hlavní zprávy z Bydlet.cz