Nové bydlení v Praze 8 - Dolních Chabrech od Central Group

Rubrika: Nové bydlení
Vladimír Urbánek (Kurzy.cz), 15.02.2006

Pro klienty, kteří upřednostňují klidnější bydlení a přesto v hlavním městě, nabízí společnost CENTRAL GROUP novou lokalitu V Zátiší v Praze 8 – Dolních Chabrech. Rodinné domy jsou zde od zhruba 5 mil. včetně pozemku a luxusního provedení.

Na severu Prahy v Dolních Chabrech začne na jaře tohoto roku výstavba rodinných domů od společnosti CENTRAL GROUP. Klienti si zde mohou vybrat tradiční i moderní rodinné domy z nabídky typových řad KLASIK a PROGRES. Termín dokončení je plánován na prosinec 2006. „Poloha této lokality je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné bydlení v Praze. Blízké okolí je vhodné pro odpočinek a relaxaci“, dodává Aneta Vojtěchovská, vedoucí prodejního týmu společnosti CENTRAL GROUP. Nejlevnější je zde rodinný dům typu KLASIK 4 s dispozicí 5+1 s garáží v ceně zhruba 5,2 mil. včetně DPH, luxusního provedení a pozemku o výměře 269 m².

V okolí se nachází mateřská škola a základní škola, zdravotní středisko, lékárna, restaurace, prodejny, squash, sportovní hřiště, pro odpočinek v zeleni je zde k dispozici - Čimický háj a Drahanské údolí. Dopravní spojení autem trvá do centra Prahy přibližně 10 minut. Veřejnou dopravu zajišťují autobusy č. 103, 345 nebo 368 na metro C – Ládví. V Ládví se také nachází Kulturní centrum s možností vyžití v podobě koncertů, výstav, plesů apod. Možnost nákupů a zábavy včetně multikina, fitness a dětského koutku nabízí nedaleké Obchodní centrum Letňany. V jeho blízkosti se také nachází aquacentrum a zimní stadion.

Společnost nabízí svým klientům nejširší možnosti financování nového bydlení na našem trhu. Při koupi bytu, rodinného domu nebo parcely nyní stačí pouze 5% z ceny           a zbylou část lze doplatit až do 12 měsíců po předání dokončené stavby z vlastních zdrojů anebo z úvěru. Klienti s vysokou bonitou mají možnost financovat celou cenu nové nemovitostiúvěru. Také je možné využít úvěrový program 5% + SPLÁTKY.           CENTRAL GROUP poskytuje všem zájemcům finanční poradenství a vyřízení hypotečního úvěru zdarma.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz

                                                                                                       
Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Názory na článek  Nové bydlení v Praze 8 - Dolních Chabrech od Central Group
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Nové bydlení