CENTRAL GROUP představuje exkluzivní lokality v Praze 10 – Zahradním Městě a v Praze 5 - Radlicích

Společnost CENTRAL GROUP díky své nejširší nabídce nových bytů, rodinných domů a parcel na našem trhu je schopna vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Novinkou v oblasti luxusních bytů je od jara 2006 lokalita Rezidence Park Hostivař v Praze 10 – Zahradním Městě a druhá etapa prodeje luxusních bytů v Praze 5 – Radlicích v lokalitě pod názvem Rezidence Panorama.        

CENTRAL GROUP nyní nabízí nové zděné byty a ateliéry celkem v 10 lokalitách v Praze. Novinkou od jara 2006 je lokalita Rezidence Park Hostivař v Praze 10 – Zahradním Městě s výhradně luxusními byty. Lokalita leží přímo vedle nákupního a zábavního centra Park Hostivař a budoucí stanice metra Na Groši.  Byty jsou zde již od necelých 1,3 mil. včetně DPH a luxusního provedení REZIDENCE. To zahrnuje nad rámec provedení v jiných lokalitách např. velmi kvalitní dřevěná eurookna, dřevěné třívrstvé podlahy ve všech obytných místnostech, exkluzivní koupelny s podlahovým přitápěním, topení ve formě podlahových konvektorů a řadu dalších nadstandardních prvků. Přímo v místě bude 24 hodin denně fungovat recepce a pult centralizované ochrany. Dispozice bytů jsou zde 1+kk až 5+kk.

V Praze 5 – Radlicích vznikne v sedmi vilových domech celkem 146 luxusních bytů. Lokalita Rezidence Panorama stojí na vrcholu nabídky bytů společnosti CENTRAL GROUP. Tato velmi atraktivní lokalita se nachází Na Malvazinkách, v návaznosti na ulici Štorkánova. Díky svému umístění nad Radlickým údolím bude mít většina bytů krásný jižní výhled do krajiny. Lokalita je navíc vzdálená jen cca 350 m od stanice metra B – Radlická. Byty jsou zde v cenách od 2,3 mil. včetně DPH a také speciálního luxusního provedení REZIDENCE. Dispozice bytů jsou 1+kk až 5+kk. Termín zahájení výstavby je plánován na léto tohoto roku a dokončení na prosinec roku 2007.

Klienti mohou také vybírat z nabídky bytů v Zahradním Městě, na Proseku, v Suchdole, Horních Měcholupech, Stodůlkách, ve Vršovicích a v Hostivici u Prahy. U všech nových bytů nabízí společnost CENTRAL GROUP luxusní provedení již v základní ceně.

CENTRAL GROUP garantuje pro své klienty sníženou sazbu DPH ve výši 5%. A to u malých i velkých bytů a také u všech rodinných domů. Zároveň platí, že všechny ceny jsou vždy pevné a konečné. Obchodní ceníky neprodaných bytů, domů a parcel jsou neměnné vždy po celé čtvrtletí. K úpravě ceníků může dojít pouze při zahájení nové čtvrtletní nabídky, tedy vždy na začátku března, června, září a prosince. V každém případě vždy platí, že okamžikem uzavření smlouvy je cena pevná, konečná a včetně DPH.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz

Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Nové bydlení