Zabydlete se na zimu! - peníze na byt a vybavení z jednoho zdroje

Není pochyb, že nám roční období svrchovaně vládnou, a navíc současné změny v počasí naznačují, že se v budoucnu budeme muset spokojit se střídáním léta a zimy. Jestli nás skutečně čekají tak markantní změny, o tom můžeme polemizovat. Se střechou nad hlavou a v teple domova máme jistotu, že je naše křehká schránka v bezpečí. Člověk v sobě v žádném případě nezapře svůj původ v živočišné říši, o čemž svědčí naše potřeba se jaksepatří „zazimovat“.

 

Pořídit si bydlení samozřejmě není otázka mávnutí kouzelného proutku, ale existuje způsob, jakým se k němu přiblížit. Co třeba získat byt i jeho zařízení z jedné hypotéky? Realizujte vlastní bydlení s ČSOB Hypotékou 2 v 1 a získáte peníze nejen na samotný byt nebo dům, ale navíc vám půjčí i na jeho zařízení až 20 procent z výše hypotéky. A to vše za stejný úrok! O úvěr mohou žádat až čtyři žadatelé ze dvou domácností starší 18-ti let. Ke dni konečné splatnosti úvěru nesmí věk žadatele přesáhnout 65 let.  Minimální výše ČSOB Hypotéky 2 v 1 je 200.000 . Splatnost úvěru je od 5 do 30 let.

 

Pohodlně a výhodně se zabydlet vám pomohou specializované bankovní produkty, jako ČSOB Půjčka na lepší bydlení, která má široké možnosti využití. Neslouží jen k pořízení nového bytu, chaty nebo parcely. Pomůže i při zakoupení družstevního podílu v bytovém družstvu, privatizaci nebo předplacení nájemného u obecních bytů. A na rozdíl od vašeho nového příbytku, u ní strop prakticky neexistuje.

 

Pokud patříte k lidem, kteří si neradi půjčují z obavy, že by mohli mít problémy se splácením v případě úrazu nebo jiného neštěstí, přeptejte se na možnost pojištění úvěru přímo na pobočce ČSOB nebo na internetových stránkách www.csob.cz, kde se také dozvíte bližší informace o nabízených úvěrech. A potom nechte váš účet, ať se uloží k zimnímu spánku…

Dagmar Párysová
Botticelli Public Relations, s.r.o.


Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Bydlení rubrika