WSS - Úvěr bez akontace a bez zajištění

Upravené podmínky zajišťování úvěrů umožňují získat u stavební spořitelny Wüstenrot úvěr až 300 000 korun bez zajištění. Někomu taková částka může chybět při rekonstrukci domu, jinému při koupi bytu, pro dalšího zájemce je předpokladem poskytnutí výhodnější hypotéky. V mnohých městech je ale ještě dnes možné pořídit za tři sta tisíc malý družstevní byt. Nabízený úvěr představuje řešení finanční otázky bydlení pro mnohé mladé manžele či partnery i rodiny s malými dětmi.

SUPERÚVĚR, který není nutno zajišťovat ani zástavním právem a dokonce ani ručiteli, nabízí stavební spořitelna Wüstenrot všem, kteří mají stavební spoření alespoň jeden rok a je zcela jedno, u které stavební spořitelny. Využít takový úvěr však může i rodina, ve které má spoření jen nezletilé dítě.

Pokud je SUPERÚVĚR poskytován k nové smlouvě o stavebním spoření, není podmíněn složením počátečního vkladu, jedná se o tzv. úvěr bez akontace. Další výhodou tohoto řešení je skutečnost, že na celou dobu úvěru si klient zajistí velmi výhodné úrokové sazby. Překlenovací úvěr je úročen pevnou úrokovou sazbou 4,8 % ročně a následný úvěr ze stavebního spoření dokonce jen 3,7 % ročně.

Klienti jistě ocení i přehledné splácení úvěru konstantní měsíční splátkou. A co víc! Jako u každého překlenovacího úvěru od stavební spořitelny Wüstenrot, lze i u SUPERÚVĚRU dobu splácení mimořádnými úložkami zkrátit a následný úvěr ze stavebního spoření případně jednorázově splatit.

Někteří zájemci o úvěr se leckdy obávají, že jim banka nedá úvěr z důvodů nedostatečných příjmů. U stavební spořitelny Wüstenrot žadatel tyto obavy mít nemusí. Od září totiž opět snížila požadavky na platební schopnost tak, že její podmínky splní i rodina s malými dětmi odkázaná na jeden průměrný příjem.

 

Podrobné informace o nových podmínkách úvěrů vám poskytnou finanční poradci Wüstenrotu.

 

zelená linka 800 225 555, www.wuestenrot.cz, kontakt@wuestenrot.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Bydlení rubrika