Nové lokality společnosti CENTRAL GROUP od září 2006

Společnost CENTRAL GROUP nyní nabízí své zděné rodinné domy a byty celkem ve 24 lokalitách v Praze a okolí . Ceny domů na klíč z nabídky společnosti se pohybují již od 2,8 milionu korun, a to včetně DPH, pozemku a luxusního provedení.  Nový byt lze za stejných podmínek pořídit již za 1,5 milionu . Novinkami od září 2006 jsou zejména výjimečné nové byty v Praze 5 – Zličíně, nová lokalita rodinných domů v Újezdě nad Lesy a nabídka stavebních parcel v Praze 6 – Nebušicích.   Dále pak další etapy bytů a domů v mnoha stávajících lokalitách.

Výraznou novinkou na trhu nových bytů je projekt Metropole v Praze 5 – Zličíně.  Rozsáhlý komplex netradičně architektonicky řešených moderních bytových domů bude realizován v těsném sousedství Zličínského nákupního a zábavního střediska, které novým obyvatelům poskytne bohatý zdroj služeb i zábavy.   Tato výjimečná lokalita leží v blízkosti Rozvadovské spojky a přímo na stanici metra B – Zličín.  Prodej bytů bude zahájen 18. září 2006, a do listopadu bude možné využít výjimečných zaváděcích cen. 

Nová lokalita Zahradní čtvrť v Újezdě nad Lesy rozšíří nabídku společnosti CENTRAL GROUP v Praze 9 o zhruba 90 rodinných domů s pozemky.  Zahájení výstavby je plánováno na jaro příštího roku a do konce roku budou všechny domy dokončeny.  Vybírat lze z pěti různých typů rodinných domů.  Újezd nad Lesy leží na východním okraji Prahy, 15 minut autem do centra a s dobrou dopravní dostupností veřejnou hromadnou dopravou.  Ceny domů v Zahradní čtvrti začínají od 3,9 milionu včetně pozemku a DPH.

 

Pro zájemce o koupi pozemku připravil CENTRAL GROUP nabídku čtrnácti plně zainvestovaných parcel v lokalitě U Purkrabského háje v Praze 6 – Nebušicích.  Veškeré inženýrské sítě a komunikace se zde v současné době dokončují a ceny se pohybují od 5.690  do 6.590 /m².  Novinkou jsou rovněž další parcely v Líbeznicích u Prahy s cenami od 1.390 /m². 

 

Dalšími fázemi pak pokračuje prodej ve dvou lokalitách luxusních bytů - Rezidenci Panorama v Praze 5 – Radlicích a v Rezidenci Park Hostivař v Praze 10 – Zahradním Městě.  Exkluzivní byty jsou zde navrženy v provedení REZIDENCE. Samozřejmostí jsou například velmi kvalitní dřevěná eurookna, dřevěné vstupní dveře, dřevěné třívrstvé podlahy ve všech obytných místnostech, luxusní koupelny s podlahovým přitápěním.  V rámci nadstandardních správcovských služeb bude na Zahradním Městě recepce a nonstop bezpečnostní služba s napojením na pult centralizované ochrany a v Radlicích bezpečnostní kamerový systém.  Ceny se pohybují od 39.600 do 70.900 /m².  Nová etapa bytů jde do prodeje také v Praze 10 – Pitkovicích, a to jak v lokalitě Nové Pitkovice, tak Panský Dvůr.

 

Novou podzimní nabídku doplňují další etapy prodeje rodinných domů V Praze 8 – Březiněvsi v lokalitě U Bořanovického lesa, v Praze 10 – Dubči, v lokalitě K Pramenu, v již zmíněných Pitkovicích v Praze 10, a v nejprodávanější lokalitě Nová Bašť v Líbeznicích u Prahy.   Vybírat je možné z mnoha typů tradičnějších i  moderních řadových domů, dvojdomů a samostatně stojících staveb.

 

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz

Miluše Netolická
obchodní ředitelka

CENTRAL GROUP a.s.


Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Nové bydlení