Nové ukázkové stavby společnosti CENTRAL GROUP

pátek 22. září 2006 byl ve Slivenci otevřen nový ukázkový dům. Jde již o čtvrtý rodinný dům, v němž si zájemci mohou prohlédnout vysoký standard staveb a vnitřního provedení domů v nabídce společnosti CENTRAL GROUP.  Od 1. října 2006 je také otevřen nový ukázkový byt v lokalitě Nové Zahradní Město v Praze 10.  V obou místech mohou návštěvníci získat veškeré informace o obchodní nabídce společnosti.  

Ukázkový dům typu KLASIK 4 se nachází v lokalitě Za Farou v Praze 5 – Slivenci.  Tento v současné době nejžádanější dvojdům má dispozici 5+kk s garáží a je účelně a moderně řešený. V ukázkovém domě je nainstalovaná kuchyňská linka a v jednotlivých místnostech jsou umístěny inspirativní interiérové vizualizace. 

Lokalita Za Farou nabízí k prodeji 18 rodinných domů šesti různých typů v tradičnějším i velice moderním architektonickém pojetí na pozemcích o aktuálních výměrách 194 až 878 m². Ceny včetně pozemku a DPH se pohybují od 5,1 mil. . První etapa je již dokončena a výstavba v celé lokalitě bude ukončena v květnu 2007.  Lokalita je snadno a rychle dostupná.  Autem trvá cesta do centra Prahy deset minut.  Autobusovými linkami 246 nebo 248 se lze dopravit ze zastávky U Křížku resp. Slivenec na stanici metra B – Smíchovské nádraží za 20 minut.

Ukázkový byt v lokalitě Nové Zahradní město má dispozici 4+kk a nachází se v 11. patře dominantní výškové budovy bytového komplexu. Nabízí tak nejen dobrou představu o luxusním provedení bytů, ale také pěkný výhled na celou lokalitu včetně sousední Rezidence Park Hostivař. V obou lokalitách je nyní v prodeji přibližně 230 bytů, ceny se pohybují od 35.400 /m².  Závěrečná fáze výstavby bude dokončena v prosinci 2007.

Ukázkový dům ve Slivenci je otevřen každý pátek, sobotu a neděli od 13 do 18 hodin.  Ukázkový byt na Zahradním Městě je návštěvníkům k dispozici od pondělí do neděle rovněž od 13 do 18 hodin.  V této době zde bude přítomen obchodní zástupce společnosti, od nějž bude možné získat informace o současné nabídce bytů a rodinných domů v těchto i ostatních lokalitách.  Kromě vlastních ukázkových staveb si lze prohlédnout také všechny neprodané rodinné domy ve Slivenci a dokončené byty na Zahradním městě.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz

 

Miluše Netolická

obchodní ředitelka

CENTRAL GROUP a.s.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Hlavní zprávy z Nového bydlení