Analytici: zisky z komerčních budov by již klesat neměly
Vladimír Urbánek, 26.2.2008
Developerské firmy stále čelí určité nervozitě na realitním trhu. Výnosy z nemovitostí již nejsou tak vysoké jako před pěti a více lety. Přesto řada analytiků tvrdí, že zisky z komerčních budov, jako jsou dobře položené administrativní budovy, logistická a nákupní centra, by již klesat neměly. S tím počítají i nemovitostní fondy. Jejich zástupci tvrdí, že hodnota podílových listů se tak začne postupně zvedat.
Peníze uložené do nemovitostních fondů zatím moc nevydělávají. Vyplývá to z aktuálních čísel fondů Reico České spořitelny a Realtia.
Celou zprávu naleznete na serveru Aktualne.cz a to konkrétně ZDE
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Reality
- Jak navýšit míru recyklace polystyrenu v ČR? Workshop EPS a cirkulární ekonomika III. nabídl konkrétní řešení
- Současné trendy v luxusním bydlení: klid, bezpečí a osobitost vítězí nad okázalostí
- Ceny pražských kanceláří na historickém maximu. Nájemné dosáhlo historických 30 eur, nová výstavba letos na minimu
- DOPO četba: V příštích 10 letech trh zaplaví stovky tisíc bytů z dědictví po baby boomers. V ČR je navíc 860 000 neobydlených bytů
- Proč nestavíme vyšší mrakodrapy? A proč bychom měli?
- YIT zahájila prodej bytů do osobního vlastnictví v projektu Portti Kladno