EUBE CHYSTÁ JIŽ 5. ETAPU REZIDENČNÍHO PROJEKTU TERRONIC

Developerská společnost EUBE se pro velký úspěch předešlých fází rezidenčního projektu Terronic v Hradci Králové rozhodla pokračovat v jeho expanzi. Nyní již vlastní pozemek pro pátou etapu, ve které postaví bytový dům se 26 bytovými jednotkami.

 

„I když se v dnešní době začínají na realitním trhu odrážet následky finanční krize, které pociťujeme i v Hradci Králové, ve výstavbě našich královéhradeckých projektů hodláme pokračovat. Poptávka po kvalitním a dostupném bydlení zde stále trvá, a proto jsme rádi, že krajské město obohatíme o nové byty,“ komentuje současnou situaci Dalibor Šubrt, regionální ředitel EUBE.

 

„K páté fázi projektu Terronic jsme nedávno zakoupili pozemek a disponujeme pravomocným územním rozhodnutím. V současnosti se zpracovává projektová dokumentace pro stavební povolení a stavět bychom tak mohli začít ve druhém čtvrtletí roku 2009,“ k vývoji projektu uvedl Šubrt.

 

Financování projektu Terronic V. se opět ujme společnost Raiffeisen – Leasing Real Estate, která se osvědčila již při spolupráci na předešlých projektech společnosti EUBE. Dokončení se plánuje na 3. čtvrtletí roku 2010, kdy budou hotovy i bytové domy X, Y a Z, které již rostou v rámci čtvrté etapy, známé jako Rezidence Park Třebeš.

 

„Práce na stavbě Rezidence Park Třebeš jdou svižným tempem. U budovy „X“ je hotova základová deska, v objektu „Y“ probíhá výstavba 3. nadzemního podlaží a v bytovém domu „Z“ se momentálně staví již poslední 6. nadzemní podlaží,“ dodává Dalibor Šubrt. Více než 40% bytů
z této 4. etapy je již prodáno.

 

Předešlý projekt Terronic II. s bytovými domy C, F a G, který je také součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu v městské části Třebeš, je už plně obsazen a všichni noví obyvatelé se již nastěhovali do svých hotových domovů.

 

EUBE a.s. je developerskou společností působící v oblasti rezidenční výstavby se zaměřením na mimopražské lokality. Cílem společnosti je nabízet kvalitní, a přitom cenově dostupné bydlení. Firma byla založena v roce 1997. Za 11 let svého působení realizovala mnoho úspěšných projektů
v regionech celé České republiky - v Hradci Králové (Terronic I. a II.), v Pardubicích (OKC Poseidon), Rezidenci Poděbrady a další projekty např. v Karlových Varech, Chebu, Ústí nad Labem a Mladé Boleslavi.
V současné době připravuje či realizuje další stavby v Hradci Králové, Pardubicích, Poděbradech, Opavě, Ostravě, Lanškrounu, Liberci, Jablonci nad Nisou a v Praze. Společnost EUBE nabízí komplexní řešení
v oblasti rezidenčního developmentu: od akvizic pozemků, přes projektově-inženýrské služby a řízení výstavby až po realitní a správcovskou činnost.

 

www.eube.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy