Wüstenrot snížil úrokové sazby hypoték až o 0,5 %

Vladimír Urbánek (Kurzy.cz), 25.03.2010

S platností od 22.3. snížila Wüstenrot hypoteční banka úrokové sazby hypotečních úvěrů na bydlení a refinancování. Nejvíce - o půl procentního bodu - zlevní hypotéky poskytované do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti. Minimální sazba u jednoleté fixace klesá u těchto hypoték na 4,7 % p.a. Standardní Hypotéku Wüstenrot nabízí za 4,45 % p.a.

 

První jarní vlaštovkou na hypotečním trhu je poměrně radikální snížení úrokových sazeb u Wüstenrot hypoteční banky. Minimální sazby se pohybují v rozpětí od 4,45 % p.a. u jednoleté doby fixace do 4,94 % p.a. u pětiletých úrokových sazeb.

 

Wüstenrot snížil i tzv. EXTRA úrokové sazby, které představují další úrokové zvýhodnění oproti minimálním úrokovým sazbám. Za EXTRA sazby jsou poskytovány hypoteční úvěry nad 1,5 mil. korun a do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti, a to klientům, kteří splní vyšší požadavky na bonitu.

 

Hypotéky na bydlení zdarma

Jarní zvýhodnění se však netýká jen výše úrokových sazeb, ale i poplatků za vyřízení úvěru. Hypotéky na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti jsou poskytovány u pětileté fixace zdarma, což pro klienta představuje úsporu až 25 000 korun.

Stejně tak zdarma, a to trvale, je poskytován úvěr REFIN na refinancování dříve poskytnutých úvěrů na bydlení.

 

 

Mgr. Kateřina Bílá, MBA – tisková mluvčí
Wüstenrot

Názory na článek  Wüstenrot snížil úrokové sazby hypoték až o 0,5 %
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Bydlení rubrika