4 nerozluční mušketýři – 4 styly pro vaši koupelnu

Současné koupelnové trendy vyzdvihují minimalistickou střídmost, okázalou zdobnost, přírodní tóny, vzory, technicistní design i jásavé barvy a praktičnost. Současní výrobci se snaží zavděčit všem a uspokojit každého zákazníka a trh je zaplavován neuvěřitelným množstvím různého zboží. Neexistuje univerzální vkus ani univerzální trendy. Světoznámá firma Villeroy & Boch se při vývoji a výrobě řídí 4 základními životními styly: klasickým, venkovským, městským a ležérním (Classic, Country, Metropolitan a Easy).

Do nich pak rozdělují výrobky všech svých výrobních sektorů: koupelny, kuchyně, obkladů a dlažeb i stolování. Podle více než 260letých tržních zkušeností by se měl téměř každý člověk v jednom ze 4 stylů poznat a najít koupelnu či kuchyni svých snů.

 

1/ METROPOLITAN – MĚSTSKÝ PURISMUS PRO SEBEVĚDOMÉ

Méně je více. V případě metropolitního stylu to znamená čisté tvary, které efektivně kopírují požadovanou funkčnost.  Městský styl dává svobodu nápadům. Cílem je vytvořit prostorný a osobitý vzhled. Jde o purismus, jemné umění minimalismu. Moderní, ale bez módních výstřelků. Prezentuje prostor jako unikátně estetické místo k životu.

Minimalistická řada Memento firmy Villeroy & Boch patří k nejúspěšnějším koupelnovým kolekcím moderního městského stylu . Kromě klasické bílé je nově vyráběna také v experimentální lesklé černé nebo s exkluzivním květinovým ornamentem New Glory a New Glory Platinum. Elegantní lakovaný nábytek Memento s dýhou amazakoue  nabízí geniální prvky, jakými jsou například dotyková výklopná dvířka a šuplíky.

Bez omezení pohybu - sprchový kout Squaro s ultra plochou vaničkou  s  úctyhodným rozměrem 170 x 80 cm a celoskleněnou zástěnou Walk-In. Vanička se dodává se v antracitové, krémové, šedé nebo bílé, tak aby maximálně splynul s dlažbou.

 

2/ CLASSIC – LUXUS A ZDOBNOST PRO POŽITKÁŘE

"Klasická kvalita je nadčasová. Formální znamenitost. Barvy, které harmonizují k dokonalosti. Krása a elegance, které ztvárnily minulou dobu.

Klasika překládá tradiční nápady a modely do moderního designu a moderního postoje tak, aby vytvářely současnou definici prestiže a dokonalosti. A splňuje nejvyšší požadavky z hlediska materiálu a designu. Pro tyto dvě věci, které se vyhýbají módě a následují svůj vlastní smysl pro styl."

La Belle - nádherná kolekce firmy Villeroy & Boch zdůrazňuje přechod mezi pohádkovou romantikou a moderním pojetím světa koupelen. Ucelená edice se skládá z umyvadlových variací, WC a bidetů, monumentálních van, koupelnového nábytku, zrcadel a kohoutkových baterií La Fleur. Podle přání zákazníka jednotlivé kusy mohou a nemusí být zdobeny romantickým ornamentem výhonků růžových poupat „La Rose“. Nádherná kolekce nábytku La Belle firmy Villeroy & Boch byla navržena ve stylu dámských budoárů a jen vzdáleně připomíná klasické vybavení koupelen. Interiér skříněk a šuplíků je vykládán vínovým sametem a skleněné poličky jsou zkrášleny decentním květinovým motivem. K dispozici je i sladěná vysoká skříň a různé závěsné skříňky pod umyvadlo, které jsou vybaveny velmi praktickou posuvnou přihrádkou v šuplíku a nedocenitelnými krabičkami na doplňky.

 

3/ COUNTRY – V NÁRUČI PŘÍRODY 

"Představte si sami sebe na procházce venku v přírodě. Barvy oblohy a země před Vašima očima. Vdechujete vůni letního dne. Příroda ve Vás probouzí touhu. Touhu po teplu, míru, harmonii.
Country uspokojuje tuto touhu, přenesením přírody do domova: vytváří koupelny které jsou vyjmuty ze životního shonu. Oázy klidu, které si uchovávají přírodní vitalitu."

Symbol vajíčka jako ochranné schránky, ve které vzniká veškerý život, fascinoval designéry z kanceláře Conran & Partners,kteří jeho oblé organické tvary dokázaly převést do koupelnové kolekce Aveo od Villeroy a Boch.     Koupelna získává nový rozmě jako soukromý prostor, které nabízí ochranu a bezpečí, kde se člověk denně cítí jako znovuzrozený, a která mu dává příležitost odpočinout si od všedního dne. Koupelnová kolekce Aveo v sobě spojuje emocionalitu, funkčnost a vrcholnou estetiku  a vytváří z koupelny útočiště, kde se se nestydíme být sami sebou, být otevření a snad i trochu zranitelní.

 

4/ EASY – RODINNÁ KOUPELNA PRO MALÉ I VELKÉ

Každý den je speciální - věci nikdy nezůstávají na jednom místě. A někdy jsou ty nejjednodušší věci těmi nejlepšími, protože díky nim se zdá život méně jednotvárný.

Ležérní styl vám nabízí tento pocit. Nekomplikované, praktické řešení pro každou situaci. Se svěžím dekórem a pozitivními barvami. S nápady, které každý den znovu potěší.

Koupelnová kolekce Subway představuje sebevědomou estetiku, minimalistický design a  maximální funkčnost pro současnou generaci i mladé rodiny. Díky výrazným barvám a přímočarému modernímu vzhledu vytváří hravou atmosféru. Skříňky nabízeny v 5 odstínech: bílá, lesklá bílá nebo šedá,  Glossy White-Glossy Grey, Petrolejově modrá, Dub-grafitově šedý.Úspěch kolekce také spočívá v její mimořádně příznivé ceně. Úložný prostor v nábytkové sestavě Subway od Villeroy & Boch je přehledný, ať už jde o jakoukoli skříňku. Nápadná závěsná umyvadla lze instalovat jak samotné, tak i kombinovat s konzolou nebo se skříňkou. Subway nabízí i praktické výhody: výrazný široký okraj slouží jako odkládací plocha. Suchá a mokrá oblast jsou od sebe zřetelně odděleny. Navíc budete potřebovat pouze 10 % z původní doby na úklid, čistícího prostředku a vody, může za to revoluční povrchová úprava Ceramicplus, na které nezůstávají nečistoty.

 

 

Více na www.villeroy-boch.com

 Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Koupelna