Nové dekory pracovních desek KRONOSPAN dávají kuchyni na výběr klasiku, hravost i exotiku

Rubrika: Kuchyně
Marta Hrdličková (Kurzy.cz), 10.03.2011

Zájemci o pracovní desky KRONOSPAN si letos mohou vybrat hned z patnácti nových atraktivních dekorů. Spolu s velmi oblíbenými vzory kameniny jsou k dispozici i méně tradiční dezény, které vycházejí jak z linií dřevin, tak si hrají s abstraktními motivy.

 

Celkový sortiment pracovních desek KRONOSPAN dává na výběr již 74 dekorů. Letošní novinky přitom rozšířily jak řadu matných, tak i lesklých dekorů pracovních desek.  Standardně jsou k dispozici v tloušťce 38 mm, na objednávku je lze pořídit i v tloušťkách 28 a 50 mm. Ke všem vzorům je možné zakoupit v identickém dezénu i zástěnu za pracovní desku.

 

Abstraktní motivy v lesku

Sortiment lesklých pracovních desek obohatily dekory Černá lesklá, Imeneo světlé, Stardust bílý, Stardust černý a Bílá lesklá. Tyto dezény vycházející vždy z jedné určující barvy  se uplatní především v kuchyních, které mají upoutat výrazným barevným kontrastem v provedení kuchyňské linky a pracovní desky. Lze je jednoduše a velmi efektně kombinovat s kuchyněmi realizovanými v široké barevné škále.

Výrazné dekory dřevin uchvátí

V matných pracovních deskách lze vybírat z nových dezénů kamenin a dřevodekorů. Původní kolekci rozšířily dekory Gres, Krep, Travertino Romano tmavé, Stromboli, Evora hnědá, Evora šedá, Travertino Romano světlé, Ořech Riberra, Samba a Rigato. Velkou pozornost si přitom zcela jistě zaslouží Samba - dekor sestavený z hranolků různorodých a barevně velmi výrazných odstínů dřeva, a také exotické a naprosto nepřehlédnutelné Rigato.

Hravé a inspirující

Nově představené dezény plně korespondují se současnými světovými trendy v designu. Spolu s tím nabízejí pracovní desky KRONOSPAN i vysokou kvalitu a jednoduchou údržbu. Jejich povrch je upraven  vysoce odolným HPL laminátem, který vyniká barevnou stálostí a vysokou odolností proti oděru i nárazům. Tyto desky najdou svoje využití nejen jako pracovní plocha v kuchyni, ale uplatní se i při realizaci barových pultů či ostrůvkových varných center.

Více informací naleznete na www.kronospan.cz.

Názory na článek  Nové dekory pracovních desek KRONOSPAN dávají kuchyni na výběr klasiku, hravost i exotiku
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Kuchyně, nejlépe hodnocené fotografie

Články Kuchyně