Plastická struktura MICROLINE vybízí k dotýkání

Novinky v dekorech lamin KRONOSPAN přinášejí 13 nových dezénů a naprosto unikátní strukturu MICROLINE. Díky ní dokáže lamino fascinovat nejen svojí barevností, ale i plastičností, která doslova vybízí k dotýkání. MICROLINE se zatím uplatnila na čtyřech dekorech.

 

Sortiment laminovaných dřevotřískových desek KRONOSPAN v současnosti nabízí více než stovku rozmanitých dezénů. Letošních třináct novinek rovnoměrně obohacuje kategorie „fantazie“, „dřevodekory“ i „unidekory“. Nově lze lamina KRONOSPAN zakoupit i v dekorech Dub Imbari, Dub zlatý, Olive modena, Rigoletto bronzové, Rigoletto měděné, Rigoletto stříbrné, Life čokoláda, Life cappucino, Africké dřevo světlé, Africké dřevo tmavé, Buk metal, Crossline karamel a Crossline latte.

 

MICROLINE pro vybrané dekory

Plastickou strukturu MICROLINE, lze zatím pořídit pouze u vybraných exkluzivních dezénů. K dispozici je u některých letošních novinek – u dekorů Rigoletto stříbrné, Rigoletto bronzové, Rigoletto měděné a Buk metal. Uvedené dekory propůjčují nábytku osobitou výraznost, které ho činí nepřehlédnutelným.

 

Módní trendy i nadčasový design

Lamina KRONOSPAN jsou v nábytkářství pro svoji odolnost a nenáročnost na údržbu velmi oblíbená. Široká škála  dekorů umožňuje pořídit nábytek na míru jak v jediném tónu, tak ho rozehrát v celé paletě barev. Celkové provedení lamin klade maximální důraz na profesionální vizáž, kvalitu použitých materiálů i technologii jejich zpracování. Spolu s tím jsou respektovány současné módní trendy a dostatek inspirace zde najdou i ti, kteří touží po vytvoření nadčasového interiéru.

 

Více informací naleznete na www.kronospan.cz.Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy