Moderní světla Philips - stylové osvětlení interiéru i exteriéru

Rubrika: Interiéry
Jiřina Kavková (Bydlet.cz), 12.06.2011

Co lze vlastně označit za moderní? Každá doba má stanoveny základní prvky toho čemu říkáme moderní, tedy toho, co je toho času aktuálně žádané a shoduje se s ostatními prvky modernosti, ať už se jedná o moderní pohovku, stůl či elektroniku. V osvětlení osvětlení se jedná nejen o tvary, ale i o použité materiály u svítidel a v neposlední řadě i použití světelných zdrojů, které nezřídka dotvářejí samotný celkový vzhled svítidla.

Největší výrobce svítidel firma Philips také nezahálí za moderními trendy ať už jakékoliv doby a tak přichází na trh s řadou svítidel s názvem ESEO.

Philips ESEO
ESEO resp. Jeho slogan: ,,Light for life'' (světlo pro život) již jasně naznačuje, pro jaké zákazníky je tato řada směřována. Jde o moderní svítidla svítidla určená pro každou domácnost, či kancelář. Tedy svítidla využívajících moderních trendů, s kvalitním zpracováním, nejčastěji v provedení kovového rámu a skleněné, případně plastové části pro produkci světla, při zachování příznivé cenové politiky pro nás spotřebitele, tak aby filozofii a sloganu řady bylo učiněno za dost.

Řada svítidel ESEO představuje bohatý, velmi rozmanitý sortiment různých tvarů, pro dosažení stylového, moderního a elegantního osvětlení.

Zdrojem už nejsou jen klasické žárovky či halogeny, ale stále žádanějšía populárnější úsporné kompaktní zářivky s možností záměny za stále populárnější a co do vývoje šířeji použitelnější LED žárovky.

V nabídce této značky nejsou pouze nástěnná svítidla, ale zároveň i závěsná, stolní či stojací lampy. Svítidla jsou vyráběná především v kompletních řadách (kolekcích) což ocení jak tvůrci nových nebo rekonstruovaných interiérů, tak i koncoví zákazníci, kteří nemusí složitě kombinovat různé typy a řady svítidel, ale máte možnost zakoupit k závěsnému či stropnímu svítidlu i jeho variantu v podobě lampy lampy nebo lampičky.

Moderní svítidla a budoucnost
I v blízké budoucnosti, budou jistě výrobci držet krok s aktuálními trendy dané doby a nabízet zajímavá a stylová, moderní svítidla s širokou možností použitelnosti a za cenově zajímavých podmínek. Koneckonců moderní svítidla s kvalitním zpracováním s výborným poměrem výkon/cena jsou jednou z nejvíce vyhledávaných skupin produktů nejen v osvětlení.

Svítdla řady ESEO lze zakoupit v pohodlí Vašeho domova vrámci internetových obchodů již dnes. Vybírejte z několika desítek druhů svítidel a dopřejte si krásu modernosti ještě dnes nákupem v internetovém obchodě se svítidly jak do interiérů, tak i jako venkovní osvětlení domu či zahrady na www.rajsvitidel.cz.

Názory na článek  Moderní světla Philips - stylové osvětlení interiéru i exteriéru
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry