Splňte si sen - staňte se architektkou!

Rubrika: Koupelna
Jiřina Kavková (Bydlet.cz), 29.06.2011

Společnost RIHO přichází s letní soutěží "Splňte si sen - staňte se architektkou!", která probíhá od 1. 7. do 31. 10. 2011. Účastníci soutěže navrhnou koupelnu snů z produktů značky RIHO, zrealizují ji a pošlou fotografie své nové koupelny společně s dokladem o koupi. Výhrou je proplacení produktů značky RIHO ve výši 100 %, 60 % a 30 %.

Soutěž „Staňte se architektkou, splňte si sen!“ se tento rok koná poprvé a probíhá po celé České republice. Mohou se jí zúčastnit všichni nad 18 let. Stačí být kreativní, mít vkus a milovat luxus. Stát se alespoň na chvíli architektkou nebo designerkou je snem snad každé ženy. Soutěž Vám umožní si tuto roli vyzkoušet.

Základním pravidlem je nakoupení produktů značky RIHO od 1. 7. do 31. 8. 2011 kdekoliv v České republice. Poté bude ještě téměř dva měsíce čas na celkovou přestavbu koupelny. Čas vyprší  31. 10. 2011. Toto datum je rozhodující, do kdy je potřeba se zaregistrovat na webových stránkách www.riho.cz a vložit 3 fotografie své nové koupelny společně s kopií dokladu o koupi produktů značky RIHO.

11. 11. 2011 v 11 hodin zasedne komise složená ze zástupce společnosti RIHO, architekta a zástupce bydlícího časopisu. Ti rozhodnou o 1. a 2. místě. Komise bude rozhodovat především na základě kreativity, vtipu, funkčnosti a čistoty provedení. Třetí místo, tedy výhra proplacení produktů značky RIHO ve výši 30%, bude vyhlášeno na základě hlasování veřejnosti na webových stránkách společnosti. Koupelny všech výherců budou umístěny do katalogu RIHO 2012, ve vybraném bydlícím časopise a na webových stránkách společnosti. Podrobné informace, včetně pravidel o celé soutěži, naleznete na www.riho.cz v sekci soutěže.
Firma RIHO CZ, a.s. vznikla v roce 1994 jako dceřiná společnost holandské firmy RIHO INTERNATIONAL. Dobrá pověst o vysoké technické úrovni českých výrobků byla důvodem k rozhodnutí vedení firmy vybudovat v malé obci u Moravského krasu nový podnik výjimečných kvalit. Vyrostl zde tým specializovaných techniků, kteří tvoří špičku ve svém oboru.

RIHO je specialista na výrobu akrylátových van, vaniček, sprchových koutů, parních boxů a koupelnového nábytku.


Více informací:
Markéta Štěrbová, DiS.
Account Manager, Break Point Communications s.r.o.
Tel.: 733 737 917, E-mail: sterbova@bpoint.cz

Názory na článek  Splňte si sen - staňte se architektkou!
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Koupelna