Koupelnová baterie – šperk vaší koupelny

Koupelnová baterie může být šperkem vaší koupelny. Ergonomická, stylová a osobitá. Taková je kolekce koupelnových baterií Eurolines, které mají zcela nezaměnitelný a nadčasový design.

Nová kolekce - sortiment kategorie Eurolines
Vlastnosti nové kolekce nejsou zaměřeny pouze na nabídku stylového designu, ale poskytují i neuvěřitelnou škálu produktů různých instalačních typologií splňujících všechny požadavky. Tříotvorová baterie s montáží na desku a dvojotvorové nástěnné umyvadlové baterie jsou doplňovány čtyřotvorovou vanovou kombinací a širokým sortimentem nástěnných nebo podomítkových směšovačů. Nová polička GROHE EasyReach ™ je navržena pro umístění na vrchní část nástěnných sprchových baterií tak, aby zvyšovala komfort poskytnutím pohodlného prostoru pro umístění sprchových gelů a šamponů.

Pro úplnost kolekce jsou všechny doplňky, uzavírací ventily, rohové ventily navrženy ve stejném designu.

Nejmodernější technologie
Je samozřejmé, že kolekce využívá výhody dvou našich předních technologií: GROHE SilkMove ® pro hladkou a přesnou manipulaci s ovládací pákou a GROHE StarLight ® zářivě lesklý chromový povrch.

Jako ochranu před opařením, jsou umyvadlové i bidetové baterie vybavené novou 28mm kartuší s integrovaným omezovačem teploty, zatímco většina produktů je vybavena funkcí GROHE EcoJoy ®, která šetří spotřebu vody. Díky funkci GROHE QuickFix ® Plus se zjednodušila montáž a snížila doba instalace až o 50%.


Eurocube
Nejnovější přírůstek do úspěšné kolekce Eurolines nabízí skutečný čtvercový design s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Špičkový design
Jak již název Eurocube napovídá, jejich geometrický design je zcela zaměřen na čtvercové tvary, páka je zvýrazněna poutavým výsekem, díky čemuž se celkový vzhled stává méně přísný, světlejší a měkčí. Díky precizně čistým tvarům a dokonalému povrchu je Eurocube perfektním doplňkem designu koupelen využívajících přímé linie a puristické zařízení interiéru.

Paralelní kolekce - Eurocube baterie a Euphoria Cube sprchy
Protože žádná koupelna není kompletní bez sprchy, nová produktová řada se navzájem perfektně doplňuje s novými Euphoria Cube ručními a hlavovými sprchami a spolu poskytují úplný "skutečně čtvercový design" kosmopolitním koupelnám.

Další informace naleznete na webových stránkách www.grohe.cz

 Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Koupelna