Léto prožité tak trochu jinak: v bublinkách a proudech stylových vířivek Softub

Rubrika: Tipy a triky
Marta Hrdličková (Kurzy.cz), 11.05.2012

Prožít odpočinek ve víru bublinek a cítit se přitom pohodlně jako doma na pohovce? Takový pocit je možné získat s originální kruhovou vířivkou Softub, která je naprosto odlišná od běžných skořepinových whirlpoolů. Vířivka z měkké polyuretanové pěny vysoké hustoty váží jen několik desítek kilogramů a dá se tak snadno přenést doslova kamkoli. Společnost Reest 21 s.r.o. pod obchodní značkou SoftubSpa.cz otevřela nový showroom na největší vzorové terase v České republice o velikosti 160 m2 s těmito vířivými bazény v Česku.

 

Alternativou pro bazény jsou domácí relaxační vířivé vany. I ty mohou být stylové a originální. „Vířivky Softub jsou navrženy pro příjemné a zároveň kvalitní trávení volného času a přináší řadu inovací rozdílných od běžných skořepinových vířivých bazénů,“ říká Daniel Mika, zástupce SoftubSpa.cz, která vířivky původem z Ameriky v Česku prodává. Toto přenosné wellness zařízení se vyznačuje vynikající odolností proti povětrnostním vlivům, tepelnou izolací, nízkou hmotností a tichostí chodu.

 

Vnější opláštění vířivky je z materiálu LeatherTexTM, jenž propůjčuje tradiční lázni eleganci koženého vzhledu. Vnitřek bazénu tvoří materiál PolybondTM, což je vysoce izolační pěnový materiál zajišťující jak prvotřídní konstrukční pevnost, tak maximální pohodlí ve všech polohách vsedě i vleže.

 

Nízká spotřeba a „hluk“, při němž je slyšet dokonce šepot

Vířivky Softub splňují stanovené normy energetické úspornosti a tichého chodu. Tento přenosný vířivý bazén funguje na základě ekologicky šetrných a energeticky úsporných technologií: důmyslná soustava motoru, čerpadla a ohřevného systému například zajišťuje, že teplo potřebné k dosažení perfektní teploty vody se ve skutečnosti rekuperuje z vlastního pracovního cyklu tohoto zařízení. V kombinaci s účinnou technologií motoru to znamená, že spotřeba energie je minimální.

Od běžných skořepinových bazénů se Softub liší i v dalších věcech. Volnost pohybu a možnost libovolné polohy v měkké, předem nevytvarované vířivce, umožňuje jakoukoli pozici k masážním tryskám, a tím i kvalitní masáž při libovolné výšce či postavě. Na ohřev vody nepotřebuje topné těleso, pro ohřev využívá teplo, vytvořené motorovým pohonem trysek. Polyuretan je výborným izolačním materiálem, udrží ohřátou vodu dlouho teplou. Tím, že není uvnitř tvarovaný, mohou ho při vypnutých tryskách používat pro své vodní hry děti jako běžný bazén.

Doplňkem je dřevěný okraj, který se k bazénku přistaví a slouží i jako schůdek a odkládací plocha. Stejně jako u skořepinových vířivek má ve výbavě termovíko.

 

Lehký jako pírko, Softub má své místo kdekoli

Na terasu, trávník nebo do interiéru je možné umístit vířivý bazén Softub bez nejmenších obav. Váží pouhých 20 až 45 kg, dá se proto snadno přenést. Díky své hmotnosti je to možné i tam, kde jiné být nemohou například kvůli nosnosti stropu. Připojí se k němu jen válec s technickým zařízením. Ať už jej umístíte do exteriéru nebo interiéru, změní oblíbené místo na oázu odpočinku.

 

K vířivce Softub, která je na přijatelném rovném terénu (hlína, písek, dlažba nebo tráva aj.), stačí přinést válec s technologickým zařízením a propojit. Pak už jen napustit hadicí vodu a dát elektrickou zástrčku do zásuvky na 230 V. Žádné omezení, stavební úpravy, zdroj vody či odpad. Vyrábí se ve třech velikostech, s vnějším průměrem 150, 180 a 200 cm, pro 1 až 6 osob.

 

Nový showroom vířivek a zahradních staveb

K vidění a vyzkoušení jsou opravdu originální vířivky Softub v nově otevřeném venkovním showroomu v Praze 10 Štěrboholech. Na největší vzorové terase v Česku rozkládající se na ploše 160 m2 společnost Reest 21 s.r.o. pod značkou SoftubSpa.cz zároveň rozšířila nabídku o bezúdržbové terasy, altány a pergoly na míru.

 

Přeprava vířivek Softub je velice snadná a jednoduše proveditelná. Střední vířivá vana váží 30 kg. Motor váží 17 kg a je lehce přenositelný na jakékoli místo.

  

Více informací prosím na našich kontaktech nebo na http://www.softub-spa.cz

Názory na článek  Léto prožité tak trochu jinak: v bublinkách a proudech stylových vířivek Softub
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tipy a triky