Nová zářijová soutěž začíná, soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup nábytku v hodnotě 4000 Kč!

Nová soutěž partnerů Bydlet.cz a Nábytek.cz  právě začíná, soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup  nábytku v hodnotě 4000 . Stačí nejpozději do 30.9.2013 správně odpovědět na jednoduché soutěžní otázky.

Partneři soutěže:

 

 

 

Soutěžní otázky:
1. Z jakého materiálu je vyrobený dětský pokoj Očko?
A) masiv
B) lamino

2. Za jakou cenu je nabízená otočnou židli Q-018?
A) 666
B) 888

3. Jste přátelé profilu Nabytek.cz na FB?
A) ano
B) ne

Soutěž probíhá v termínu od 10.9. – 30.9.2013. Své odpovědi posílejte na soutez@kurzy.cz Do slosování budou zahrnuti jen ti respondenti, kteří pošlou správné odpovědi na všechny soutěžní otázky nejpozději do 30.9.2013. Každý respondent soutěže může zaslat pouze jeden e-mail. Po ukončení soutěže bude vylosován výherce, který si převezme výhru od Nábytek.cz. O výhře bude informován e-mailem. Respondenti naší soutěže souhlasí s tím, že na jejich e-mail může být zadavatelem soutěže zasláno reklamní sdělení.

Výhra - dárkový poukaz na nákup nábytku za 4000 se nevztahuje se na zboží za akční ceny a ve slevě.

Dětské pracovní stoly a židle
Dětské stoly a dětské židle, jsou důležitým nábytkem a zařízením dětských pokojů pro předškoláky a školáky. Pro ty menší stačí malý stolek na kreslení s malou židličkou, které mají být zejména přenosné a bez ostrých rohů. Jako materiály volíme dřevo, nebo lamino, které se dobře čistí a udržují. Pracovní kout pro předškoláka a školáka musí vypadat jinak. Výška stolu by měla být nastavitelná, stejně tak židle by měla být rostoucí a nastavitelná, v pozdějším věku jí může nahradit židle polohovatelná s područkami. Použití nábytku, který roste spolu s dítětem je ekonomicky a ergonomicky nejvhodnějším řešením. Vhodným materiálem jsou masivní dřevo, dřevotříska a zejména velmi oblíbené lamino. Neomezujte se v barvách a vybírejte i tento nábytek v pestrých barevných kombinacích tak, aby dobře korespondoval s celkovou barevností dětského pokoje, ve kterém bude umístěn.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry