Joseph & Kingsley: Kuchyně, které plní velké sny

Současné interiérové trendy tlačí kuchyně do popředí našeho zájmu i do středu našich domácností. Kuchyně je místo pro každodenní obřad přípravy společného jídla a také prostor, kde se setkáváme. Kuchyňská linka ale není jen obyčejný kus nábytku, musí odrážet styl paní a pána domu, vyzařovat domácí intimitu a současně vítat hosty s otevřenou náručí. A my už víme, které kuchyně tohle umí.  

Původem anglická značka Joseph & Kingsley vyrábí a prodává prvotřídní kuchyně v anglickém stylu. Kromě stoletími ověřeného designu se zde vše točí také kolem masivního dřeva. Představte si celou kuchyňskou linku včetně skříní, dvířek a kuchyňské pracovní desky z masivu nejvyšší kvality – není to sen?

 Anglický styl a tradice

Pestrá škála masivních dřevin musí uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Mezi ty známé a běžně rozšířené patří dub, buk, javor, třešeň a ořech. Do kuchyně si ale můžete pozvat i větší exotiku v podobě cizokrajných dřevin zejména z Afriky. Jsou to iroko, wenge, zebrano nebo bambus. Protože každá ze jmenovaných dřevin má mírně odlišné vlastnosti, jako jsou např. hustota nebo obsah olejů, následně i každá pracovní deska do kuchyně bude něčím specifická. V každém z případů se ale jedná o tvrdé a tudíž velice všestranné dřevo vhodné pro použití do prvotřídních kuchyní.

Dřevo samotné je známkou tradičního přístupu. Ve společnosti Joseph & Kingsley ale tradicemi doslova žijí, a proto vyvinuli produktovou řadu typických anglických kuchyní. Výsledek ohromuje vedle harmonického sladění nejrůznějších dřevin s tradičním designem také precizním řemeslným zpracováním.

Kuchyně na míru

Individuální přístup k zákazníkovi při pořizování nábytku už je dnes téměř vzácností. V Joseph & Kingsley si na něm ale zakládají a zvou své zákazníky do nově otevřeného předváděcího centra v Praze-Čestlicích. Od pondělí do soboty se zde věnují zákazníkům, aby jim splnili sen o nové stylové kuchyni. 


 Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Kuchyně, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Kuchyně