Vánoční soutěž začíná, vyhrajte postel, židli nebo němého sluhu!

Rubrika: Interiéry
Jiřina Kavková (Bydlet.cz), 5.12.2013

Vánoční soutěž začíná a má pro vás tentokrát tři ceny! Vyhrát můžete kompletní masivní postel s matrací i roštem, dětskou otočnou židli, nebo bukového němého sluhu! Stačí nejpozději do 31.12.2013 správně odpovědět na jednoduché soutěžní otázky.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

1. Jaké vánoční slevy nabízí Nabytek-jeko.cz v sekci VÁNOCE 2013?

A) SLEVA 15%, SLEVA 10%, SLEVA 20%

B) SLEVA 10%, SLEVA 20%, SLEVA 30% 

2. Pro koho můžete koupit vánoční dárky v sekci VÁNOCE 2013?

a) pro děti, pro maminky, pro tatínky, pro ostatní

b) pro babičky, pro dědečky, pro ostatní

Partnerem vánoční soutěže je:

 

Soutěž probíhá v termínu od 5.12. – 31.12.2013. Své odpovědi posílejte na soutez@kurzy.cz. Do slosování budou zahrnuti jen ti respondenti, kteří pošlou správné odpovědi na všechny soutěžní otázky nejpozději do 31.12.2013. Každý respondent soutěže může zaslat pouze jeden e-mail. Po ukončení soutěže bude vylosován výherce, který si převezme výhru od Nabytek-jeko.cz. O výhře bude informován e-mailem. Respondenti naší soutěže souhlasí s tím, že na jejich e-mail může být zadavatelem soutěže zasláno reklamní sdělení.

Buďte na VÁNOCE originální!

K vánocům ať chceme nebo ne patří nekončící nakupování. Kromě potravin nakupujete také dárky pod vánoční stromeček. Nemáte-li přesnou představu o tom, co komu koupíte, pak se takové nakupování stává noční můrou. 

Na Nabytek-jeko.cz nakoupíte řadu dárečků pro své milé. V sekci Vánoce 2013 se nachází Vánoční dárky pro děti, můžete nahlédnout i do jiných nabídek, např. Vánoční SLEVA do 30% nebo Dárky pro maminky, tatínky.

VÁNOCE nejsou jenom o kosmetice a tabletech

K vánocům nepatří jenom kosmetika, dárkové poukazy, hračky, knížky, tablety, ale i kuchyně, sedací soupravy, dětské postele, tv stolky, komody třeba i kompletní ložnice a koupelny. 

Vánoční dárek si můžete nadělit celá rodina formou nově vybaveného obývacího pokoje nebo nové kuchyně.  Právě v období Vánoc nabízí internetový obchod desítky produktů za akční ceny a velké SLEVY. Všechny výrobky jsou limitovány skladovou dostupností, proto byste s nákupem nábytku a bytových doplňků neměli váhat.

Pořiďte si pod stromeček praktický dárek, který vám bude sloužit řadu let.  Nákupem přes internet ušetříte nejen svůj drahocenný čas, ale i peníze za dopravu po nákupních centrech. 

Podívejte se na výhry, které na vás v Nabytek-jeko.cz čekají:

1. Cena – postel z masivu Nina + matrace + rošt

   

2. Cena – dětská otočná židle Q-G2 (barva dle skladové dostupnosti)

3. Cena – němý sluha Mario buk  


 

Názory na článek  Vánoční soutěž začíná, vyhrajte postel, židli nebo němého sluhu!
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry