Luxusní lázně v soukromí vaší koupelny = tropický déšť i jemná pára

Tropický déšť i jemnou páru, světelné a zvukové efekty. To nabízí luxusní lázně v soukromí vaší koupelny. Kombinovaná instalace horních i bočních sprch, světelná a ozvučovací technika poskytují úžasný lázeňský prožitek, který si vychutnáte jak dlouho chcete.

GROHE SPA® F-digital Deluxe pro stylové dobití baterek i dokonalé uvolnění

Vypustit celodenní stress a najít vnitřní rovnováhu a klid nemusí být nutně podmíněno cestou do lázní. I domácí koupelna může být zdrojem energie a pramenem inspirací. I doma lze vytvořit prostor pro potěchu všech smyslů, kde si vychutnáte tropický déšť v závoji jemné páry i proměnlivých světel a atmosférických zvuků. Přesně to totiž nabízejí moduly GROHE SPA® F-digital Deluxe. Kombinované instalace horních i bočních sprch, světelné a ozvučovací techniky poskytují úžasný lázeňský prožitek. Kdysi standardní koupelna se snadno promění v oázu blaha, relaxace a osvěžení.

Představte si, že si po probuzení dopřejete stimulující dešťovou sprchu za zvuků svého oblíbeného alba. Nebo na sklonku dne spláchnete napětí zklidňující parní lázní dokreslenou barevnými světly a jemnou klasickou hudbou. Čím náročnější je náš životní styl, tím více toužíme po úniku od každodenní dřiny. GROHE, klíčový dodavatel digitálního vybavení koupelen, nabízí vše, co potřebujete, abyste si takové útočiště zařídili v pohodlí vlastního domova.

Digitálně ovládané moduly GROHE SPA® F-digital Deluxe pro náladové osvětlení, ozvučení a parní koupele lze instalovat v personalizovaných kombinacích dle osobních požadavků zákazníka. Splníme jakékoliv přání. Jemná mlha, či silný proud páry? Rihanna či Mozart? Sprchový kout zalitý sluneční žlutou, konejšivou zelenou, či energizující červenou? Každou funkci lze ovládat i kombinovat nezávisle, což umožňuje nespočet možností a programů. Výsledkem jsou pak osobité a osobní prožitky ze sprchy i lázeňského programu, které zklidní tělo i mysl a dodají energii.

Jednotlivé funkce aplikací GROHE SPA® lze ovládat pomocí Apple iPodu, pro nějž dodáváme ultratenké pouzdro, které lze upevnit vně sprchy. Tento jedinečný systém ovládání lázeňského programu tak umožňuje ovládání jedním prstem, ať již jde o volbu světel, intenzitu páry, či programování hudby.

Společně s produkty řady GROHE F-digital a Grohtherm F lze dotvořit koupelnu, ve které souzní nejvyšší pohodlí i nejkvalitnější design. Ve které je největším potěšením odpočinout si od každodenní rutiny, spláchnout šeď dne a na pár vzácných okamžiků zapomenout na svět venku.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Koupelna