Rohové sedací soupravy se hodí do každého obývacího pokoje

Rohové sedací soupravy jsou nejoblíbenějším typem sedaček a to díky své variabilitě, která umožní pořízení dostatečného místa k sezení při maximální úspoře místa. Rohové sedací soupravy se hodí do menších i větších obývacích pokojů. Dají se pořídit v mnoha typech a provedeních, takže se perfektně přizpůsobí právě vašemu obýváku a vytvoří pohodlnou oázu pro odpočinek i posezení s přáteli.

Sedačky pro každý obývák

Tvar rohové sedací soupravy bývá buď písmeno L nebo U. Samozřejmě je možné libovolně zvolit, zda má být sedačka pravým či levým rohem. K dostání jsou ale také sedačky, které se dají kdykoliv sestavit podle potřeby na pravou i levou stranu. Dále se pak rohové sedací soupravy dělí na několik typů, především na sedačky nerozkládací, rozkládací a s úložným prostorem. Každá z variant má své výhody a záleží hlavně na tom, co je pro vás prioritní.

Typy rohových sedacích souprav

Rozkládací sedací soupravy jsou velmi oblíbené a vyhledávané. A není divu, poskytnou nejen pohodlné sezení, ale v případě potřeby i plnohodnotné lůžko navíc. Pokud u vás občas přespává návštěva, je taková sedačka ideální. Jednotlivé typy rozkládání se liší svou konstrukcí, ale jejich obsluha bývá zpravidla vždy snadná.

Opakem jsou rohové sedací soupravy nerozkládací. Ty nenabízí možnost lůžka navíc, ovšem pro přespání v případě potřeby jistě také poslouží.

Další praktickou variantu nabízí rohové sedací soupravy s úložným prostorem. Najde v nich své místo například sezónní oblečení, náhradní lůžkoviny a podobné věci, které by jinak překážely ve skříních.

Ne každý má dostatek prostoru ve svém obývacím pokoji. Obzvlášť v panelákových bytech bývá problém najít kompromis mezi pohodlím a úsporou místa. V tomto případě jsou vhodné malé sedací soupravy, které jsou schopné poskytnout dostatečný komfort, aniž by zabrali většinu obývacího pokoje.

Německé sedací soupravy vysoké kvality koupíte na webu www.nejlepsi-nabytek.cz. Najdete tu širokou nabídku sedaček všech typů a v mnoha případech jde o originální modely, které jinde nekoupíte. A jistě vás potěší i fakt, že dopravu a instalaci v bytě budete mít zdarma. Udělejte si tedy radost a pořiďte si novou sedací soupravu svých snů.Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry