Letošní veletrh AQUA-THERM přinese řadu novinek

Ve dnech 1. - 4. 3. 2016 proběhne 21. ročník mezinárodního odborného veletrhu AQUA-THERM. V pražském areálu PVA EXPO v Letňanech se i letos představí přední výrobci a firmy působící v oboru technologie zařízení budov. Jedním z hlavních vystavovatelů bude také společnost KORADO. Návštěvníkům budou prezentovány především novinky a inovace v sortimentu - například univerzální otopné deskové těleso RADIK VKM8, které umožňuje připojení až patnácti různými způsoby. 

Přední český výrobce radiátorů má ve svém portfoliu také lokální větrací jednotku s rekuperací, která splňuje požadavky na získání dotace Nová zelená úsporám a bude na veletrhu prezentována. Jednotka KORASMART 1 400 zaujme energeticky úsporným řízeným větráním umožňujícím nastavit maximální požadovanou vlhkost a teplotu vzduchu. Její rekuperační schopnost dosahuje účinnosti až 73 %. Další řadou splňující požadavky dotačního programu na podporu výměny starých kotlů jsou nejen tělesa RADIK, ale i další produkty otopných těles od společnosti KORADO. „Cílem dotačních programů, zejména pak tzv. kotlíkových dotací, je přispět ke zlepšení ovzduší a modernějším způsobem vytápění snížit i energetickou náročnost rodinných domů,“ uvedla Kateřina Knihová.

Společnost zde uvede i další poslední inovace v oblasti designových a koupelnových těles a v neposlední řadě i nejnižší podlahový konvektor s ventilátorem z řady Koraflex.

Návštěvníkům budou k dispozici i odborníci, kteří rádi poradí s danou problematikou.Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy