Lehací systém VALTY - dokonalá matrace na míru

REKLAMA       Jiřina Kavková, 10.2.2016
Matrací je na trhu velké množství, a proto může být někdy složité vybrat si tu pravou. Představujeme vám „dokonalou matraci“ – systém VALTY, který kombinuje pružný rošt a tenkou matraci z vysoce kvalitní pěny. Systém VALTY je prověřený zákazníky i časem - na trhu najdete rošty a matrace VALTY více než dvacet let.

  

Jak rošt a matrace VALTY fungují?

Pružný rošt VALTY je sestaven z lamel z masivního jasanového dřeva, které jsou velmi pružné, dostatečně pevné a citlivě reagují na každý pohyb spáče. Lamely jsou připevněny ke třem podélným pružícím prvkům (podélníkům). Tuhost roštu volíte podle svojí váhy nebo podle osobních preferencí – zda máte raději pevnější nebo měkčí spaní. Na výběr je celkem sedm váhových kategorií. Důležité je optimální vytvarování roštu podle postavy - tento problém pomáhá řešit zónování roštu - změkčení v oblasti ramen a zpevnění v oblasti bederní páteře a stehen. Protože každý z nás má jiné proporce, zóny přihlížejí i k výšce postavy spáče.

Na rošt se pokládá tenčí matrace. Matrace VALTY se vyrábějí v několika výškách a provedeních. Její výběr je čistě na vašich preferencích, k dispozici je hned několik typů matrací. Vyberou si ti, kdo mají raději pevnější spaní, i ti, kteří preferují maximální pohodlí. V nabídce je i varianta „protiroztočové“ matrace, která je vhodná především pro alergiky na domácí prach a roztoče.

Jaké má systém VALTY výhody?

VALTY je individuálně nastavitelné lůžko, které zajistí anatomicky správnou podpěru těla při ležení a které lze přizpůsobit podle váhy spáče. Jednou z největších systému VALTY je možnost změny tuhosti roštu kdykoliv během užívání – výměnou pružicích prvků (podélníků). Výměnu podélníků nabízíme do jednoho roku od zakoupení zdarma, takže nemusíte se obávat špatného rozhodnutí. Tvrdost lůžka můžete bez problémů změnit.

Systém VALTY nabízí výtečnou hygienu lůžka a nadstandardní provzdušnění – ve srovnání s klasickými vysokými matracemi. Také jeho údržba je jednoduchá – tenčí matrace se snadněji větrá nebo vysává. Podobně tak i samotný rošt. Potah matrace je snímatelný s možností praní na 60 nebo 90 °C (dle typu potahu).

Rošt VALTY je možné umístit na prkenný rošt nebo pevnou desku, jako je např. patro na spaní. Rošt i matrace VALTY se vyrábějí na míru. U dvojlůžek je možné pořídit jednu společnou matraci na dva samostatné rošty. Je možno pořídit i v provedení kompakt, kdy je v potahu nejen matrace, ale společně s ní také VALTY rošt.

Tento systém si získal svoji oblibu mimo jiné i díky své variabilitě a možnosti ho kdykoliv obměnit, nebo i po letech „oživit“ výměnou vrchní matrace a podélníků. Smluvní desetiletá záruka na jádra matrací je nejen příjemnou informací, ale i garancí kvality.

Využijte možnost si vše vyzkoušet

Je zde tedy nespočet variant lehací plochy a proto jako vždy doporučujeme vše si pořádně vyzkoušet na prodejně. Můžete kombinovat různé tuhosti roštu s různými typy matrací a najít tak ideální lůžko přesně podle vašich představ.

Variant je opravdu mnoho, proto vám rádi na našich prodejnách s výběrem pomůžeme.

JMP Studio zdravého spaní®

www.loznice.czSdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry