Naše nejoblíbenější bazény: proč při výběru bazénu vyhrávají ty nafukovací?

REKLAMA       Jiřina Kavková, 28.6.2016
Právě v těchto horkých dnech plných slunce oceníme vlastní bazén. Co poradit těm, kteří si bazén teprve pořizují? Při výběru přemýšlejte zejména o velikosti vaší zahrady nebo terasy a možnosti umístění bazénu. Další, co by vás mělo zajímat, je nutnost případných stavebních prací spojených s jeho pořízením, náročnost údržby a provozní výdaje. Nejdůležitější při rozhodnutí zůstávají vaše finanční možnosti.

Proč při výběru bazénu často vyhrávají nadzemní nafukovací bazény?

• finanční dostupnost ,

• jednoduchá montáž i údržba ,

• různé velikosti ,

• malé nároky na prostor ,

• výhoda mobility bazénu ,

• možnost přikoupení pískové filtrace, schůdků a dalšího příslušenství ,

• snadné zazimování a skladování do příštích slunečných dnů .

Velká zábava pro děti, relax a příjemné osvěžení pro dospělé. To jsou charakteristiky nadzemních bazénů s nafukovacími prstenci. Jejich nespornou výhodu oceníte při jejich umisťování na menší zahradě, chatě nebo chalupě. Instalovat tento typ bazénu je možné dokonce i na některé terasy. Další předností nafukovacího límce je jednoduchá montáž, snadná údržba a mobilita.

Stačí jen připravit místo kde by měl bazén stát, rozvinout podložku a rozbalit jej. Nafouknete horní nosný prstenec a může plnit vodou . Pružné stěny se při napouštění zvednou.

Co s bazénem po skončení sezony? Vyčistěte, vypusťte a ukliďte na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost.

Nafukovací bazény s prstenci se prodávají v různých velikostech a hloubkách, ceny jsou velmi dostupné. U větších modelů jsou v příslušenství filtrace, kovové schůdky a další bazénové doplňky.

Nejoblíbenější bazény Tampa

Nafukovací bazény pořídíte od skutečně dětských velikostí, po nafukovací bazény rodinné, nafukovací nemusí nutně znamená malé! Volbou kvalitního dodavatele a tedy kvalitní zpracování zajistíte dlouhodobé bezproblémové užívání po několik sezón, neboť takové modely jsou vyráběny z trojité bazénové folie a vyztužované polyesterovou tkaninou.

Tip: pro snadné nafouknutí bazénu doporučujeme pořídit ruční, nebo elektrickou pumpu.

Vlastní bazén je již naprosto běžná věc. Možnost koupání se díky mobilním nafukovacím bazénům různých velikostí rozšířila i na malé zahrádky, terasy, chaty a chalupy. Dopřejte sobě, vašim dětem i vnoučatům osvěžení a vodní zábavu. Nafukovací bazén si může dopřát každý!Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Bazeny, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Bazeny