Zásnuby v koupelně? Protiklady se přitahují...

Rubrika: Koupelna
Jana Brožková (Bydlet.cz), 9.01.2017

Koupelna s protiklady - dřevodekor a lesk Protiklady se často přitahují a skvěle se doplňují. Zdánlivě nesourodou dvojici můžete potkat i ve své koupelně. Podívejte se, jak jim to spolu sluší!

Námluvy decentního nadčasového dřevodekoru s vysoce lesklou lakovanou plochou se uskutečnily na poli koupelnového nábytku a výsledkem je letošní novinková řada Too.   „Mezi stálice oblíbených povrchů koupelnových skříněk se dlouhodobě řadí jak dekory dřeva v nejrůznějších podobách, tak vysoce lesklé lakované povrchy. A proto jsme jejich vzájemnou kombinaci využili i my u naší letošní nové kolekce Too. Přední strana je v dřevodekoru cafe a boční strany pak ve vysoce lesklé bílé či krémově žlutavé ivory barvě,“ popisuje snoubení různých povrchů Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Dvojice je jako stvořená pro společnou budoucnost právě v koupelně díky dobré odolnosti proti vlhku, kterou oplývá jak vysoce kvalitní lak, tak odolný laminát nesoucí dekor dřeva.

 


Názory na článek  Zásnuby v koupelně? Protiklady se přitahují...
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Koupelna