Proč si pořídit tepelné čerpadlo od společnosti IVT, s.r.o.?

Rubrika: Technika
Inzerce (Inzerce), 2.03.2017
Spolehlivá švédská kvalita

Stejně jako v případě automobilů, i u tepelných čerpadel platí, že na trhu působí několik garážových prodejců. Jak automobil, tak tepelné čerpadlo, si často žádají vstupní investici přesahující 100 000 Kč. Ovšem pozor, mezi jednotlivými značkami i typy čerpadel jsou obrovské rozdíly.

Tak, jako byste si nekoupili dvoudveřové malé auto v případě, že máte velkou rodinu a potřebujete převážet větší náklady, není vhodné si kupovat např. tepelné čerpadlo vzduch/vzduch v situaci, kdy potřebujete i v těch největších mrazech spolehlivě vytopit nemovitost s větším počtem menších místností.

Níže vám řekneme, proč si jako partnera pro koupi a instalaci tepelného čerpadla vybrat společnosti IVT, s.r.o., distributora švédských tepelných čerpadel značky IVT.

Výhody spolupráce se společností IVT, s.r.o.:

• vysoká specializace prodává jen tepelná čerpadla a žádné jiné zdroje tepla

• dlouholeté zkušenosti díky 24leté působnosti na trhu ví, jaká řešení fungují a co klientům doporučit. Tepelná čerpadla IVT najdete ve více jak 11 000 domech!

• důraz na úspory namísto nejnižší ceny preferuje cenovou výhodnost a dlouhou životnost

• péče o zákazníka nabízí nejdelší záruky na tepelná čerpadla na trhu, stejně jako instalaci všech druhů tepelných čerpadel (vzduch/voda, vzduch/vzduch, větrací vzduch/voda, země/voda, země/vrt, voda/voda ze studny, voda/voda z vodní plochy)

certifikáty nejlepší tepelná čerpadla IVT získala známku kvality Q a pravidelně vítězí v nezávislých spotřebitelských testech

• lídr trhu firma se zaměřuje na technologické novinky, které uvádí na trh vždy o krok dopředu než ostatní dodavatelé.

Více informací o vhodnosti jednotlivých typů tepelných čerpadel pro váš konkrétní případ je vám k dispozici v tomto průvodci výběrem tepelného čerpadla.

Pokud uvažujete o tom, že byste si do vaší nemovitosti pořídili tepelné čerpadlo jako zdroj teplého vzduchu či dokonce i teplé vody, neváhejte kontaktovat obchodního zástupce IVT, s.r.o. ve vašem regionu.

Názory na článek  Proč si pořídit tepelné čerpadlo od společnosti IVT, s.r.o.?
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Technika