Pozvěte přírodu do ložnice!

Rubrika: Interiéry
Jiřina Kavková (Bydlet.cz), 28.03.2017

do bytelné postele se vyplatí investovat

Každá postel z masivního dřeva je unikát. Struktura ani kresba dřeva nikdy nejsou naprosto stejné. Masivní dřevo také postupem času mění svůj odstín z tmavého na světlejší a opačně, což je přirozený proces, díky kterému nábytek zraje jako dobré víno. Životnost masivu, která je zpravidla i několik desítek let, jen potvrzuje, že do kvalitní dřevěné ložnice se rozhodně vyplatí investovat.

Ložnice je místem odpočinku a převládat by měly spíše uklidňující a tlumené barvy, ale nemusí to být vždy pravidlem. Postel z masivního dřeva lze kombinovat s mnoha barvami a styly. Inspirujte se přírodou a čtyřmi ročními obdobími. Pokaždé se příroda vybarvuje do jiných barevných tónů, které se mohou stát předlohou daného interiéru. Podívejte se na postel Rita z masivního jádrového buku a čtyři barevné varianty ve stylu jara, léta, podzimu a zimy.

Pozvěte tedy přírodu do vaší ložnice! V JMP Studiích zdravého spaní a na loznice.cz najdete nejširší nabídku postelí a ložnic z masivního dřeva od českých výrobců. Ve Studiích JMP vyberete i kvalitní rošt nebo značkovou matraci.

Názory na článek  Pozvěte přírodu do ložnice!
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry